ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 14 грудня, 10:35

Віктор Марухно: Без єдності – сценарій розколу України стане реальністю, і громадянська війна може прийти в мій регіон
П'ятниця, 14 грудня 2018, 10:35
Марухно Віктор Петрович балотується в депутати Вінницької обласної ради від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Все життя  віддавши службі в органах внутрішніх справ України, Віктор Петрович є прихильних порядку та справедливості. Вирішивши вперше в житті зайнятись депутатською діяльністю, Віктор Петрович готовий брати на себе відповідальність і працювати на країну, на рідний Немирівський район. 
 
- Віктор Петрович Ви балотуєтесь від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Чому саме цю політичну силу Ви обрали?
 
- БПП «Солідарність» єдина партія, яка не декларує, а робить. Вона не боїться брати на себе відповідальність за країну. Вона має управлінську вертикаль з центру в регіони. Це – команда людей, спроможних забезпечити управління державою у найскладніших за всю історію Незалежності умовах. Партія залишається конструктивною політичною силою, всупереч популістам та радикалам гарантує стабільність і правопорядок.
 
- Як Ви вважаєте, які головні можливості виборів?
 
- Ці місцеві вибори дають нам можливість об’єднати країну командою відповідальних людей, спроможною проводити реформи не тільки у центрі, але й у регіонах і громадах. Ми маємо обрати до місцевих рад не випадкових людей, а керівників – професіоналів, які точно розуміють ситуацію в країні та своєму районі і, головне, бачать шляхи виходу з кризи.
 
- Ви говорите про реформи, але чому ж вони відбуваються так повільно?
 
- Справа в тому, що Україні бракує управлінців нової формації. Місцеві вибори, якраз і покликані оновити та підсилити владу.
 
Чвари і змагання політичних амбіцій призводять до того, що реформи буксують, а людей, які б брали на себе реальну відповідальність немає.
 
Завдання нашої політичної сили – знайти та відкрити дорогу у владу саме тим людям, котрі можуть працювати на Україну та давати дієвий результат.
 
- Ви 18 років віддали службі в органах внутрішніх справ України і є «людиною правопорядку». Як Ви ставитесь до того, що сьогодні в країні відбуваються конфлікти і збройні протистояння навіть на мирних територіях.  
 
 
- Все те, про що ви говорите, це один із сценаріїв гібридної війни Росії проти України. Мета – дестабілізація, розгойдування ситуації всередині держави, аж до розколу та знищення української державності. 
 
Надважливе завдання для всіх нас – забезпечити правопорядок на вулицях міст та сіл України. Адже жертвами радикальних дій стають невинні люди. Без єдності – сценарій розколу України стане реальністю, і громадянська війна може прийти в мій регіон.
 
- Ви балотуєтесь в депутати Вінницької обласної ради. Що Ви можете запропонувати своїм виборцям?
- Я повністю розділяю девіз Петра Олексійовича Порошенка, що звучав на президентських виборах – «Жити по-новому». Я балотуюсь перше в житті, як і багато моїх колег і всі ми хочемо якісних змін. Початок покладено, тепер справа за депутатами на місцевому рівні.
 
Безперечно, першочергове завдання – це сформувати відповідальні команди на місцях, які мають стратегію і чіткій план дій. Далі – забезпечити вирішення реальних проблем регіонів через конкретні справи.
 
Я обіцяю, що буду доступним для своїх виборців. Я маю намір брати активну участь в житті територіальних громад, приймати участь в сходах сіл, сільських рад, необхідно визначити їхні першочергові проблеми та разом з ними визначити шляхи їх вирішення.
 
Крім того я маю намір разом з іншими депутатами від нашої політичної сили робити все можливе, щоб територіальні громади мали власні фінансові ресурси для вирішення місцевих поточних питань, щоб не ходили з протягнутою рукою до вищестоящих інстанцій за допомогою, а мали можливість самим вирішувати проблеми.
 
- Які найважливіші проблеми Вашого округу і які пропозиції по їх врегулюванню Ви пропонуєте?
 
- Проблеми територіальних громад, які входять до виборчого округу в якому я балотуюсь, типові для всієї України. Це майже знищена інфраструктура, це м'яко кажучи кризова медицина, освіта, це відсутність робочих місць, дуже складна демографічна ситуація та багато інших проблем.
 
Звичайно всі і одразу їх вирішити майже неможливо, але керівництво нашої держави взяло курс на реформування країни і ми вже бачимо перші результати. Дуже тішить, що в цих починаннях нас підтримує весь світ, без допомоги якого зробити якісні перетворення в країні дуже важко. Тому  своїм завданням бачу всіляко підтримувати курс країни на реформи, підтримувати та допомагати простим людям, яким найважче в даній ситуації. Окремо хочу наголосити що одним з першочергових завдань всієї влади від самого верху до низу є всіляка підтримка нашої армії та волонтерів, учасників АТО, які вже звільнилися зі збройних сил, вирішення їх проблем. Тільки спільними зусиллями ми всі зможемо змінити наше життя на краще.
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA