ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 23 квітня, 11:53

Іван Вінник: Села, міста та вся Україна потребує термінового «євроремонту»
Вівторок, 23 квітня 2019, 11:53
Вінник Іван Васильович в політиці не новачок. Він є чинним Головою Погребищенської районної державної адміністрації, також є досвід депутатом Погребищенської районної ради 5-6 скликання. Сьогодні Іван Вінник також кандидат в депутати обласної ради від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
 
 
- Іване Васильовичу, Ви Голова районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» і власне балотуєтесь від неї. Чому саме цю політичну силу Ви обрали?
- БПП «Солідарність» єдина партія, яка не декларує, а робить. Вона не боїться брати на себе відповідальність за країну. Вона має управлінську вертикаль з центру в регіони. Це – команда людей, спроможних забезпечити управління державою у найскладніших за всю історію Незалежності умовах. Партія залишається конструктивною політичною силою, всупереч популістам та радикалам гарантує стабільність і правопорядок.
 
- Як Ви вважаєте, які головні можливості виборів?
- Ці місцеві вибори дають нам можливість об’єднати країну командою відповідальних людей, спроможною проводити реформи не тільки у центрі, але й у регіонах і громадах. Ми маємо обрати до місцевих рад не випадкових людей, а керівників – професіоналів, які точно розуміють ситуацію в країні та своєму районі і, головне, бачать шляхи виходу з кризи.
 
- Ви говорите про реформи, але чому ж вони відбуваються так повільно?
- Справа в тому, що Україні бракує управлінців нової формації. Місцеві вибори, якраз і покликані оновити та підсилити владу.
Чвари і змагання політичних амбіцій призводять до того, що реформи буксують, а людей, які б брали на себе реальну відповідальність немає.
Завдання нашої політичної сили – знайти та відкрити дорогу у владу саме тим людям, котрі можуть працювати на Україну та давати дієвий результат.
 
- Ви балотуєтесь в депутати обласної ради. Що Ви можете запропонувати своїм виборцям?
 
- Я родом з мальовничого Буковинського сільського краю. Мешкаю і працюю тривалий час в не менш мальовничому Погребищенському районі.
Ідентичність України – це в першу чергу село та його мешканці. Коли ти патріот свого села чи міста – ти патріот і України. Саме рівень розвитку конкретного населеного пункту демонструє загальний рівень життя в країні.
Села, міста та вся Україна потребує термінового «євроремонту». І представництво в обласній раді мені допомагатиме у тому, щоб вирішувати першочергові проблеми Надросянського краю більш ефективніше.
 
- Говорять, якщо ти знаєш в чому проблема, то ти вже на шляху її вирішення. Які основні проблеми у Погребищенському районі?
 
-  Вважаю, що серед першочергових проблем, які слід розв’язати в Погребищенському районі є наступні:
 • Забезпечення автобусним сполученням із рядом населених пунктів;
 • Ремонт доріг до населених пунктів та вулиць у них;
 • Створення нових робочих місць;
 • Легалізації зайнятості населення та підвищення рівня заробітної плати;
 • Встановлення справедливих закупівельних цін на сільськогосподарську продукцію, зокрема м'ясо-молочну.
- Що будете робити для вирішення проблем району?
 
- В разі обрання мене депутатом обласної ради від Погребищенської громади сприятиму:
 1. Кардинальній зміні моделі управління місцевого самоврядування за європейськими принципами через проведення процесу децентралізації влади;
 2. Залученню інвестицій в Погребищенський район для створення нових робочих місць;
 3. Легалізації зайнятості населення та підвищенню рівня заробітної плати;
 4. Відстоюванню економічно обґрунтованих та прозорих тарифів на комунальні послуги та можливість укладання прямих угод між мешканцями та постачальниками комунальних послуг;
 5. Протидіятиму закупівлі продукції у селян за заниженими грабіжницькими цінами, встановленню справедливих закупівельних цін на сільськогосподарську продукцію;
 6. Проведенню ремонту доріг із залученням дотаційних коштів з державного бюджету, які будуть надаватись за програмою підтримки і розвитку громад та через участь у відповідних проектах, конкурсах, міжнародних грантах;
 7. Боротьбі з корупцією.
 
 
Біографія
Вінник Іван Васильович народився 7 липня 1961 року у Чернівецькій області.
 
Освіта: В 1985 році закінчив Камянець-Подільський сільськогосподарський інститут по спеціальності «агрономія».
Діяльність: З 1985 року по 2013 рік обіймав різні посади, зокрема працював ведучим спеціалістом управління сільського господарства в м. Заставна (Чернівецька обл.), головним агрономом КСП «Україна» с. Репужинці, заступником директора по сировині на підприємстві ДП «Агрофірма-Агромашінвест», заступником директора з виробництва на підприємстві ДП «Новофастівське», а також заступником керуючого Погребищенським відділенням ТОВ ПК «Зоря Поділля».
 
Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA