ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 25 червня, 19:45

Іван Вінник: Села, міста та вся Україна потребує термінового «євроремонту»
Вівторок, 25 червня 2019, 19:45
Вінник Іван Васильович в політиці не новачок. Він є чинним Головою Погребищенської районної державної адміністрації, також є досвід депутатом Погребищенської районної ради 5-6 скликання. Сьогодні Іван Вінник також кандидат в депутати обласної ради від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
 
 
- Іване Васильовичу, Ви Голова районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» і власне балотуєтесь від неї. Чому саме цю політичну силу Ви обрали?
- БПП «Солідарність» єдина партія, яка не декларує, а робить. Вона не боїться брати на себе відповідальність за країну. Вона має управлінську вертикаль з центру в регіони. Це – команда людей, спроможних забезпечити управління державою у найскладніших за всю історію Незалежності умовах. Партія залишається конструктивною політичною силою, всупереч популістам та радикалам гарантує стабільність і правопорядок.
 
- Як Ви вважаєте, які головні можливості виборів?
- Ці місцеві вибори дають нам можливість об’єднати країну командою відповідальних людей, спроможною проводити реформи не тільки у центрі, але й у регіонах і громадах. Ми маємо обрати до місцевих рад не випадкових людей, а керівників – професіоналів, які точно розуміють ситуацію в країні та своєму районі і, головне, бачать шляхи виходу з кризи.
 
- Ви говорите про реформи, але чому ж вони відбуваються так повільно?
- Справа в тому, що Україні бракує управлінців нової формації. Місцеві вибори, якраз і покликані оновити та підсилити владу.
Чвари і змагання політичних амбіцій призводять до того, що реформи буксують, а людей, які б брали на себе реальну відповідальність немає.
Завдання нашої політичної сили – знайти та відкрити дорогу у владу саме тим людям, котрі можуть працювати на Україну та давати дієвий результат.
 
- Ви балотуєтесь в депутати обласної ради. Що Ви можете запропонувати своїм виборцям?
 
- Я родом з мальовничого Буковинського сільського краю. Мешкаю і працюю тривалий час в не менш мальовничому Погребищенському районі.
Ідентичність України – це в першу чергу село та його мешканці. Коли ти патріот свого села чи міста – ти патріот і України. Саме рівень розвитку конкретного населеного пункту демонструє загальний рівень життя в країні.
Села, міста та вся Україна потребує термінового «євроремонту». І представництво в обласній раді мені допомагатиме у тому, щоб вирішувати першочергові проблеми Надросянського краю більш ефективніше.
 
- Говорять, якщо ти знаєш в чому проблема, то ти вже на шляху її вирішення. Які основні проблеми у Погребищенському районі?
 
-  Вважаю, що серед першочергових проблем, які слід розв’язати в Погребищенському районі є наступні:
 • Забезпечення автобусним сполученням із рядом населених пунктів;
 • Ремонт доріг до населених пунктів та вулиць у них;
 • Створення нових робочих місць;
 • Легалізації зайнятості населення та підвищення рівня заробітної плати;
 • Встановлення справедливих закупівельних цін на сільськогосподарську продукцію, зокрема м'ясо-молочну.
- Що будете робити для вирішення проблем району?
 
- В разі обрання мене депутатом обласної ради від Погребищенської громади сприятиму:
 1. Кардинальній зміні моделі управління місцевого самоврядування за європейськими принципами через проведення процесу децентралізації влади;
 2. Залученню інвестицій в Погребищенський район для створення нових робочих місць;
 3. Легалізації зайнятості населення та підвищенню рівня заробітної плати;
 4. Відстоюванню економічно обґрунтованих та прозорих тарифів на комунальні послуги та можливість укладання прямих угод між мешканцями та постачальниками комунальних послуг;
 5. Протидіятиму закупівлі продукції у селян за заниженими грабіжницькими цінами, встановленню справедливих закупівельних цін на сільськогосподарську продукцію;
 6. Проведенню ремонту доріг із залученням дотаційних коштів з державного бюджету, які будуть надаватись за програмою підтримки і розвитку громад та через участь у відповідних проектах, конкурсах, міжнародних грантах;
 7. Боротьбі з корупцією.
 
 
Біографія
Вінник Іван Васильович народився 7 липня 1961 року у Чернівецькій області.
 
Освіта: В 1985 році закінчив Камянець-Подільський сільськогосподарський інститут по спеціальності «агрономія».
Діяльність: З 1985 року по 2013 рік обіймав різні посади, зокрема працював ведучим спеціалістом управління сільського господарства в м. Заставна (Чернівецька обл.), головним агрономом КСП «Україна» с. Репужинці, заступником директора по сировині на підприємстві ДП «Агрофірма-Агромашінвест», заступником директора з виробництва на підприємстві ДП «Новофастівське», а також заступником керуючого Погребищенським відділенням ТОВ ПК «Зоря Поділля».
 
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA