ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 23 червня, 00:57

ОСТАННІ НОВИНИ
13:52

Районний фестиваль «Хай сонцю і квітам всміхаються діти».

Щороку  до  Міжнародного дня захисту дітей 1 червня на центральній площі смт Оратів  проходить  районний фестиваль «Хай сонцю і квітам всміхаються діти».  
 

10:33

В Оратівському районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ти річчя створення Оратівської районної організації ветеранів України.

Урочистості з нагоди 30-ї річниці створення районної ветеранської організації та 72-ї річниці Перемоги

13:53

В Оратівській ЗОШ проведенно Акцію " Серце до серця".

Проведення з 09 березня до 09 квітня 2017 року дванадцятої щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», присвяченої допомозі дітям, які мають вади органів зору.

15:38

У районному краєзнавчому музеї відбувся майстер-клас великодньоЇ писанки.

В ХАТІ НА ОСОННІ СЯДУ НА ОСЛОНІ. СЯДУ Я СКРАЄЧКУ – РОЗПИШУ ЯЄЧКО. НУМО, ПЕНЗЛИК, ПОТАНЦЮЙ, ГАРНО ПИСАНКУ МАЛЮЙ.

10:48

Закінчився всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги в Оратівській ЗОШ I-III ст.

..КНИЖКИ, КНИЖКИ, ДУШІ МОЄЇ ДРУЗІ, СУПУТНИКИ І В РАДОСТІ, І В ТУЗІ, ІЗ КРАЮ МРІЙ СПОДІВАНІ ГІНЦІ, ВИ - ВІД ЗНЕВІР НАДІЄТВОРЧІ СХОВИ.

14:16

Аграрії Оратівського району приступили до роботи

В агропромисловому комплексі району на 2017 рік працює понад 90 господарств різної  форми власності та понад 10 тисяч особистих домогосподарств, якими обробляється 58,7 тис. га ріллі.

10:00

Вуличне інформування населення в селі Лопатинка.

З метою проведення право просвітницької роботи в територіальних громадах району  працівники Оратівського бюро правової допомоги  проведено вуличне інформування населення.

11:11

Засідання Ради регіонального розвитку.

20 березня 2017 року у м. Київ, у Міжнародному виставковому центрі, під головуванням Президента України П. О. Порошенка  відбулось п’яте засідання Ради регіонального розвитку.

 

Архiви
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA