ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 22 січня, 01:11

В Оратівській райдержадміністрації проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей.
П'ятниця, 14 квітня 2017, 10:32
Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності.
 
Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.
 
12 квітня 2017 року під головуванням першого заступника голови державної адміністрації Василя Поліщука відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Оратівській райдержадміністрації.
 
В засіданні взяли участь постійні члени комісії, а також представники обласних служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 
На засідання також були запрошені директор ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів, класні керівники та сімейні лікарі дітей-вихованців.
 
На порядок денний засідання було винесено питання: про затвердження звіту про стан виховання, утримання і розвитку дітей у прийомній сім'ї та затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини-сиротиВсі питання порядку денного були, попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації та районного центру соціальних службдля сім’ї, дітей та молоді.
 
За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.
 
Адже кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави і за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці.
 
 
http://orrda.gov.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA