ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 17 січня, 14:07

В Оратівській ЗОШ проведенно Акцію " Серце до серця".
Середа, 19 квітня 2017, 13:53

 

Акція «Серце до серця»

 

З 09 березня по 09 квітня 2017 року проведено дванадцяту щорічну Всеукраїнськю благодійну акцію «Серце до серця», присвячену допомозі дітям, які мають вади органів зору.
 
Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже 11 років поспіль проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей.
 
На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України (sercedoserca.com.ua/ua/medichne-obladnannja).
 
Протягом 2006-2016 років волонтерами з числа учнівської та студентської молоді, громадських організацій, за підтримки органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації було зібрано, передано у територіальні медичні об’єднання областей України 28772256,86 грн.
 
В минулому році фонд «Серце до серця» зібрав 3177437,11 грн. з метою придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень.
 
У 2017 році акція «Серце до серця» присвячується збору коштів для закупівлі лікувального обладнання для дітей з вадами зору. 
 
За період проведення акції "Серце до серця" у Оратівській школі було зібрано 1332грн 20коп.
 
 
 
school.orativ.org.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA