ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:38

В Оратівській ЗОШ проведенно Акцію " Серце до серця".
Середа, 19 квітня 2017, 13:53

 

Акція «Серце до серця»

 

З 09 березня по 09 квітня 2017 року проведено дванадцяту щорічну Всеукраїнськю благодійну акцію «Серце до серця», присвячену допомозі дітям, які мають вади органів зору.
 
Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже 11 років поспіль проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей.
 
На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України (sercedoserca.com.ua/ua/medichne-obladnannja).
 
Протягом 2006-2016 років волонтерами з числа учнівської та студентської молоді, громадських організацій, за підтримки органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації було зібрано, передано у територіальні медичні об’єднання областей України 28772256,86 грн.
 
В минулому році фонд «Серце до серця» зібрав 3177437,11 грн. з метою придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень.
 
У 2017 році акція «Серце до серця» присвячується збору коштів для закупівлі лікувального обладнання для дітей з вадами зору. 
 
За період проведення акції "Серце до серця" у Оратівській школі було зібрано 1332грн 20коп.
 
 
 
school.orativ.org.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA