ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:39

На базі ЗОШ І-ІІІ СТ. с. Очитків районною ПМПК був проведений тренінг на тему :«ТОЛЕРАНТНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ».
П'ятниця, 21 квітня 2017, 12:27
 
 
На базі ЗОШ  І-ІІІ ст. с. Очитків нещодавно районною психолого-медико-педагогічною консультацією був проведений тренінг на тему: «Толерантне ставлення до людей з обмеженими можливостями».
 
В роботі тренінгу взяли участь учні 5-9 класів та педпрацівники.
 
Учасники  тренінгу мали змогу сформувати чітке уявлення про толерантність; визначили межі своєї толерантності; навчилися розуміти, поважати один одного та удосконалили вміння толерантного спілкування з  людьми з обмеженими можливостями.
 
 
http://osvita.orativ.org.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA