ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 22 січня, 01:12

Оратівчани вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
Середа, 26 квітня 2017, 15:26
Сьогодні, 26 квітня в смт Оратів біля пам'ятного знаку героям Чорнобиля відбувся мітинг-реквієм «Біль Чорнобиля з роками не вщухає» з нагоди 31-х роковин Чорнобильської трагедії.
 
У мітингу взяли участь керівництво району, трудові колективи та жителі селища, представники ЗМІ району.
 
Вони вшанували пам’ять загиблих у ліквідації наслідків на ЧАЕС хвилиною мовчання та поклали квіти до Пам’ятника Героям Чорнобиля.
 
До учасників мітингу звернулись голова районної Ради Галина Лошак та  голова громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Микола Волинець.
 
Виступи працівників  районного Будинку культури своїми зворушливими піснями не залишили нікого байдужим до біди, яка спіткала нашу Україну 31 літ тому назад та  змушує відчувати хворобливе здригання сотень тисяч люду не лише нашої держави, а й багатьох інших країн.
 
 
 
 
 
 
 
http://orrda.gov.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA