ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:35

В Оратівському районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ти річчя створення Оратівської районної організації ветеранів України.
П'ятниця, 05 травня 2017, 10:33
 
 
4 травня у районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення та 30-ти річчя створення Оратівської районної організації ветеранів України.
 
Високо оцінюючи роль і внесок районної ветеранської організації в усіх сферах життя району, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, голова районно Ради Галина Лошак та голова Оратівської об’єднаної територіальної громади Ігор Барський висловили щиру подяку за сумлінну працю, активну участь у громадському житті всім ветеранам, побажали їм міцного здоров’я, довгих років життя.
 
З вітальним словом звернулася до присутніх голова районної організації ветеранів Ніна Бикова, яка також повідала історію створення районної ветеранської організації, згадавши попередніх очільників даної організації: Прокіпа Щербу, Василя Скалецького, Віктора Палія.
 
Почесними грамотами районної державної адміністрації, районної Ради та районної організації ветеранів України за активну участь в розвитку ветеранського руху в районі та з нагоди 30-річчя створення Оратівської районної організації ветеранів України нагороджено: Сергія Івановича Бухту, голову первинної ветеранської організації при Яблуновецькій сільській раді, Ніну Сергіївну Калашник, голову первинної ветеранської організації при Заруддянській сільській раді, Василя Миколайовича Катрагу, голову первинної ветеранської організацій при Новоживотівській сільській раді, Галина Пилипівна Мандрика, голова первинної організації ветеранів при Оратівській селищній раді, Петро Володимирович Міщенко, голова первинної організації ветеранів при Балабанівській сільській раді, Ніна Василівна Пашковська, голова первинної організації ветеранів при Кошланівській сільській раді.
 
Також відбувся святковий концерт та тематична виставка приурочена Дню пам'яті та примирення, а також 30-ти річчю створення Оратівської районної організації ветеранів України.
 
 
 
http://orrda.gov.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA