ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:35

Увага конкурс «Неймовірні села України 2017»!
Середа, 10 травня 2017, 10:52
 
 
Просимо залучитися до участі в конкурсі «Неймовірні села України 2017» найактивніші сільські громади.
 
Для участі необхідно заповнити анкету, написати про село (1,5-2 сторінки) та надіслати до 15 травня 2017 року на електроннy адресу:selo@agroportal.ua. 
 
Більш детальніша інформація на сайті:AgroPortal.ua в розділі «Конкурс». Контактна особа:Стрижевич Алла тел.(067)-283-80-11.
 
У разі прийняття зацікавленими сільськими громадами позитивного рішення щодо участі у даному конкурсі, просимо повідомити Департамент на електронну адресу: v.golovchenko@vininvest.gov.ua.
 
 
Анкета села-претендента ІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017»
 
* Обов’язково
 
1. Прізвище, ім’я, по батькові особи, що подає заявку на конкурс: *
 
 
2. Контакти (номер телефону, e-mail) особи, що подає заявку на конкурс (інформація необхідна для уточнення даних за заявкою за потреби): *
 
 
3. Вказати назву села, район та область *
 
 
4. Коротко написати про «родзинку» села. Обґрунтувати, чому саме це село може претендувати на звання «Неймовірне село України 2017». Обсяг тексту не більше 1000 знаків з пробілами. *
Відповідь
 
5. Описати заходи, пов’язані з охороною навколишнього середовища (охорона сільськогосподарських ґрунтів, захист біорізноманіття, підтримка агроекології, просування сертифікованого органічного виробництва, управління відходами та водокористуванням, енергоефективність тощо). *
Відповідь
 
6. Внесок малого та середнього бізнесу у розвиток селища. *
Відповідь
 
7. Приклади ефективної роботи органів державного управління. *
Відповідь
 
8. Соціальне життя на селі. *
Відповідь
 
9. Заходи щодо збереження історико-культурної спадщини. *
Відповідь
 
 
Фото- та відеоматеріали подаються за бажанням на пошту selo@agroportal.ua із зазначенням у темі листа назви села та області, в якій знаходиться село (наприклад, Рівненська обл., смт Клевань).
 
 
http://orrda.gov.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA