ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 22 січня, 01:13

Оратівчани відзначили 72-у річницю перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.
Четвер, 11 травня 2017, 14:38
 
9 травня, у день 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у селищі Оратів відбувся мітинг-реквієм. 
 
Урочистою ходою разом з ветеранами Другої світової війни, учасниками АТО,  делегацій від трудових колективів підприємств, установ та організацій, жителів селища, молодь пройшли центральною вулицею селища до пам’ятника загиблим воїнам та матері-вдові. 
 
Настоятелем УПЦ КП о.Андрієм біля пам’ятника проведено молебень за загиблими.
 
Участь у заходах взяли  перший заступник голови райдержадміністрації В.Поліщук, голова районної Ради Г.Лошак, Оратівський селищний голова І.Барський.
 
Із теплими словами вдячності вони звернулися до ветеранів, які є прикладом мужності і героїзму для сучасного покоління, яке захищає цілісність нашої країни на Сході.
 
«Ми завжди будемо зберігати у своїх серцях ваш подвиг, адже вічний вогонь не зітруть століття», - зазначив у своєму виступі В.Поліщук.    
 
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів та померлих ветеранів Другої світової війни, загиблих на сході України героїв. 
 
У заході брали участь представники молодшого покоління – учні Оратівської школи.
 
 
Учасниками художньої самодіяльності районного Будинку  культури для присутніх було презентовано святковий концерт.
 
 
 
http://orrda.gov.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA