ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 17 січня, 14:10

Команда Медівської ЗОШ Оратівського р-н. вибороли бронзу на шкільній волейбольній лізі України з волейболу.
Понеділок, 15 травня 2017, 14:52
 
З 5 по 8 травня в столичній Пущі Водиця на кортах Міжнародної тенісної Академії відбувся фінал чемпіонату України з волейболу серед юнаків та дівчат  загальноосвітніх навчальних закладів (Шкільної волейбольної ліги України).
 
За нагороди змагалось 56 команд та із різних куточків України – такого масового дитячого волейбольного заходу у нашій країні ніколи проводився вперше.
 
На урочистому відкритті 5-го травня були присутні не лише усі учасники змагань, а й офіційні представники Міжнародної Федерації волейболу, Федерації волейболу України, Асоціації дитячого волейболу України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту та Національного олімпійського Комітету.
 
Учасники чемпіонату були поділені за віком на категорії: старші – 2000 р.н. і молодші, середні – 2003 р.н. і молодші, а в кожній категорії була група юнаків та дівчат, загалом 4 групи у 2 категоріях.
 
Команда дівчат з волейболу Медівської ЗОШ І-ІІ ступенів (2003 р.н. і молодші) виборола почесне право представляти Вінницьку область у даних змаганнях.
 
У напруженій боротьбі команда перемогла: Дніпропетровську область з рахунком 2:1, Чернівецьку область – 2:0, Закарпатську область – 2:0.
 
У фінальній частині змагань у боротьбі за 3 та 4 місце перемігши команду Черкаської області з рахунком 2:0 посіли призове третє місце у своїй категорії, поступившись лише командам Полтавської області – 2:1 та Хмельницької області з результатом 2:1.
 
Усі члени команди були нагородженні медалями та кубком Федерації дитячого волейболу України, також призери отримали сертифікати учасників змагань та цінні подарунки.
 
Учасники чемпіонату зайняли наступні місця категорії  середні (2003 р.н. і молодші): 
 
1. Полтавська обл.
2. Хмельницька обл.
3. Вінницька обл. (Медівська ЗОШ І-ІІ ступенів).
4. Черкаська обл.
5. Закарпатська обл.
6. Харківська обл.
7. Чернівецька обл.
8. м. Київ
9. Київська обл.
10. Дніпропетровська обл.
11. Донецька обл.
 
Окремо було відзначено гравця команди Безпалько Лілію в номінації – кращий зв’язуючи чемпіонату.
 
Склад команди дівчат з волейболу Медівської ЗОШ І-ІІ ступенів (2003 р.н. і молодші): Безпалько Лілія, Білошкурська Анастасія, Білошкурська Тетяна, Марченко Олександра, Рябоконь Людмила, Щур Вікторія, Ямкова Юлія, Ямцун Тетяна. 
 
 
http://orrda.gov.ua
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA