ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 19 листопада, 02:44

Команда Медівської ЗОШ Оратівського р-н. вибороли бронзу на шкільній волейбольній лізі України з волейболу.
Понеділок, 15 травня 2017, 14:52

З 5 по 8 травня в столичній Пущі Водиця на кортах Міжнародної тенісної Академії відбувся фінал чемпіонату України з волейболу серед юнаків та дівчат  загальноосвітніх навчальних закладів (Шкільної волейбольної ліги України).

За нагороди змагалось 56 команд та із різних куточків України – такого масового дитячого волейбольного заходу у нашій країні ніколи проводився вперше.

На урочистому відкритті 5-го травня були присутні не лише усі учасники змагань, а й офіційні представники Міжнародної Федерації волейболу, Федерації волейболу України, Асоціації дитячого волейболу України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту та Національного олімпійського Комітету.

Учасники чемпіонату були поділені за віком на категорії: старші – 2000 р.н. і молодші, середні – 2003 р.н. і молодші, а в кожній категорії була група юнаків та дівчат, загалом 4 групи у 2 категоріях.

Команда дівчат з волейболу Медівської ЗОШ І-ІІ ступенів (2003 р.н. і молодші) виборола почесне право представляти Вінницьку область у даних змаганнях.

У напруженій боротьбі команда перемогла: Дніпропетровську область з рахунком 2:1, Чернівецьку область – 2:0, Закарпатську область – 2:0.

У фінальній частині змагань у боротьбі за 3 та 4 місце перемігши команду Черкаської області з рахунком 2:0 посіли призове третє місце у своїй категорії, поступившись лише командам Полтавської області – 2:1 та Хмельницької області з результатом 2:1.

Усі члени команди були нагородженні медалями та кубком Федерації дитячого волейболу України, також призери отримали сертифікати учасників змагань та цінні подарунки.

Учасники чемпіонату зайняли наступні місця категорії  середні (2003 р.н. і молодші):

1. Полтавська обл.
2. Хмельницька обл.
3. Вінницька обл. (Медівська ЗОШ І-ІІ ступенів).