ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:44

Команда Медівської ЗОШ Оратівського р-н. вибороли бронзу на шкільній волейбольній лізі України з волейболу.
Понеділок, 15 травня 2017, 14:52
 
З 5 по 8 травня в столичній Пущі Водиця на кортах Міжнародної тенісної Академії відбувся фінал чемпіонату України з волейболу серед юнаків та дівчат  загальноосвітніх навчальних закладів (Шкільної волейбольної ліги України).
 
За нагороди змагалось 56 команд та із різних куточків України – такого масового дитячого волейбольного заходу у нашій країні ніколи проводився вперше.
 
На урочистому відкритті 5-го травня були присутні не лише усі учасники змагань, а й офіційні представники Міжнародної Федерації волейболу, Федерації волейболу України, Асоціації дитячого волейболу України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту та Національного олімпійського Комітету.
 
Учасники чемпіонату були поділені за віком на категорії: старші – 2000 р.н. і молодші, середні – 2003 р.н. і молодші, а в кожній категорії була група юнаків та дівчат, загалом 4 групи у 2 категоріях.
 
Команда дівчат з волейболу Медівської ЗОШ І-ІІ ступенів (2003 р.н. і молодші) виборола почесне право представляти Вінницьку область у даних змаганнях.
 
У напруженій боротьбі команда перемогла: Дніпропетровську область з рахунком 2:1, Чернівецьку область – 2:0, Закарпатську область – 2:0.
 
У фінальній частині змагань у боротьбі за 3 та 4 місце перемігши команду Черкаської області з рахунком 2:0 посіли призове третє місце у своїй категорії, поступившись лише командам Полтавської області – 2:1 та Хмельницької області з результатом 2:1.
 
Усі члени команди були нагородженні медалями та кубком Федерації дитячого волейболу України, також призери отримали сертифікати учасників змагань та цінні подарунки.
 
Учасники чемпіонату зайняли наступні місця категорії  середні (2003 р.н. і молодші): 
 
1. Полтавська обл.
2. Хмельницька обл.
3. Вінницька обл. (Медівська ЗОШ І-ІІ ступенів).
4. Черкаська обл.
5. Закарпатська обл.
6. Харківська обл.
7. Чернівецька обл.
8. м. Київ
9. Київська обл.
10. Дніпропетровська обл.
11. Донецька обл.
 
Окремо було відзначено гравця команди Безпалько Лілію в номінації – кращий зв’язуючи чемпіонату.
 
Склад команди дівчат з волейболу Медівської ЗОШ І-ІІ ступенів (2003 р.н. і молодші): Безпалько Лілія, Білошкурська Анастасія, Білошкурська Тетяна, Марченко Олександра, Рябоконь Людмила, Щур Вікторія, Ямкова Юлія, Ямцун Тетяна. 
 
 
http://orrda.gov.ua
 
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA