ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 17 січня, 14:09

Участь хорових колективів Оратівщини у І Всеукраїнському фестивалі–конкурсу народного-хорового співу .
Вівторок, 16 травня 2017, 10:58
 
 
Нещодавно в м.Іллінцях проходив Всеукраїнський фестиваль –конкурс народного- хорового співу ім.В.Іжевського «Над Собом пісня дзвінко ллється», який проходив з метою збереження та подальшого розвитку традиційної народної пісенної культури, виявлення та підтримки талановитих виконавців народних пісень, а також з метою вшанування хорового диригента, композитора, фольклориста, родоначальника народного співу на Вінниччині Віталія Іовича Іжевського. 
 
Засновниками Фестивалю та його організаторами стали Іллінецька міська рада, комунальний заклад Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради, родина В.І.Іжевського, Всеукраїнська громадська організація «Фестивальна планета» за підтримки Національної Всеукраїнської музичної спілки та Вінницького Обласного Центру народної творчості.
 
На Всеукраїнський фестиваль прибуло 20 хорових колективів із Черкаської, Хмельницької, Житомирської, Київської, Вінницької областей та м.Вінниці. Вінниччину представляли 10 колективів.
 
Честь представляти вокально-хорові колективи Оратівщини випала народному аматорському хоровому колективу «Щедрість»  районного Будинку культури (керівник І.Гнатюк) та народному хоровому колективу  «Ластівка надії» Животівського сільського будинку культури(керівник П.Сидоренко).
 
Наші земляки гідно вплели у вінок шани В.Іжевському свою пісенну квітку. Виступ хорового колективу під керівництвом Івана Гнатюка відчув не лише гучні оплески, а і схвальне «Браво».
 
Щирими теплими оплесками були зустрінуті пісні і у виконанні Животівського  хорового колективу.
 
Та головною оцінкою виступу всіх колективів була оцінка поважного журі , яке  очолював професор Інституту мистецтв Київського Національного університету культури і мистецтв, Заслужений працівник культури України, керівник народного хорового колективу «Дарничанка»  П.Андрійчук.
 
Дипломантами  ІІ ступеня І Всеукраїнського фестивалю – конкурсу стали народний аматорський хоровий колектив «Щедрість» Оратівського районного Будинку культури  та народний аматорський хоровий колектив «Ластівка надії» Животівського сільського будинку культури.
 
Завдячуючи саме таким колективам буде жити у віках наша Берегиня - Пісня.
 
Вклоняємося Мистецтву, яке тримає нас на світі.
 
Поталанило, можливо,українському народові через те, що він має шедевральне багатство, ім»я якому – українська пісня.
 
Адже це гордість і Слава України, її сучасне і майбутнє.
 
Поталанило і оратаєвому краю мати таких керівників  хорових колективів І.Т.Гнатюка та П.А.Сидоренка за велику працю і за гідне представлення Оратівщини на Всеукраїнському фестивалі щира вдячність, вдячність  всім учасникам колективів та всім хто долучився до участі їх в фестивалі-конкурсі.
 
Бажаємо творчого задоволення, неймовірного натхнення, посмішок та величезного щастя всім кому дорога українська народна пісня і хто їй дає друге життя і несе її в люди.
 
Народна пісня буде жити у віках!
 
 
 
http://orrda.gov.ua
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA