ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 22 січня, 01:11

Оратівчани зодягнули вишиванку
Понеділок, 22 травня 2017, 13:42
 
 
 
День вишиванки є міжнародним святом, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
 
Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день).
 
Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Жителі Оратівщини черговий рік поспіль долучилися до відзначення цього свята.
 
Сьогодні, 18 травня, працівники районної державної адміністрації,  організацій та установ селища, ОТГ, вчителі та вихованці навчальних закладів району, працівники закладів охорони здоровя, культури прийшли на роботу та навчання у вишиванках.
 
На площі Героїв Майдану відбувся флешмоб з десятиметровим полотнищем Державного Прапора України на підтримку Дня вишиванки. 
 
Цього року День вишиванки співпав з Днем пам’яті жертв депортації кримських татар, що вшановують щороку 18 травня.
 
Під час заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв депортації кримських татар.
 
Завершилася акція спільним фото у вишиванках.
 
Цього року орнаменти на вишиванках подивували широким розмаїттям як традиційних робіт так і їх сучасних інтерпретацій.
 
Всі були одностайні в тому, що вишиванка – це така річ, яка об'єднує весь український народ, та водночас вирізняє нас в усьому світі.
 
 
http://orrda.gov.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA