ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 22 січня, 01:14

Районний фестиваль «Хай сонцю і квітам всміхаються діти».
Четвер, 01 червня 2017, 13:52
 
 
Щороку  до  Міжнародного дня захисту дітей 1 червня на центральній площі смт Оратів  проходить районний фестиваль «Хай сонцю і квітам всміхаються діти».  
 
Цьогоріч свято розпочалось урочистою ходою школярів та дошкільнят під Державним Прапором України від центру естетичного виховання на центральну площу селища.
                
З нагоди свята дітей та гостей вітали  перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук та голова районної Ради Галина Лошак.
 
Вони побажали дітям Оратівщини здоров’я, веселих канікул і пообіцяли створити для них достойні умови для повноцінного розвитку та відпочинку.
 
Було нагороджено школярів Подяками райдержадміністрації та районної Ради за активну життєву позицію та високі досягнення у культурно-мистецькому, спортивному житті району.
 
Для  дітей організатори підготували концертну програму, яка була настільки цікавою, що малі й дорослі співали й танцювали разом з виступаючими.
 
З метою розвитку дитячої творчості було проведено різновиди майстер-класів (гра на музичних інструментах, витинанка, флористика), правова вікторина, острів загадок, літературний «базар», виставка дитячої творчості «Мрії про Україну», виставка музичних інструментів, конкурс малюнків на асфальті, спортивні змагання.  
    
Неповторні враження, гарний настрій кожного учасника доповнили пануючу піднесену атмосферу свята, а також спецавтотранспорт, яких представили пожежна частина, екстрена допомога та зернозбиральний комбайн доставлений ТОВ «Агробуд» смт Оратів.
 
Діти цікаво, пізнавально, весело та активно провели час.
 
 
http://orrda.gov.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA