ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 22 січня, 01:14

Робочий візит народного депутата України Руслана Демчака до Оратівської об’єднаної територіальної громади
Середа, 14 червня 2017, 12:21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2 червня 2017 року Руслан Демчак відвідав Оратівську селищну об’єднану територіальну громаду.

Під час робочої поїздки Руслан Демчак, разом із Оратівським селищним головою Ігорем Барським, головою районної ради Галиною Лошак, першим заступником голови районної державної адміністрації Василем Поліщуком, головою партійного осередку БПП в Оратівському районі Юрієм Виходзем, відвідали та ознайомились із роботою дитячого дошкільного закладу «Сонечко» смт Оратів, у якому в минулому році за сприяння Руслана Демчака проведено ремонтні роботи та закуплено нові меблі.
 
За ініціативи батьківського комітету та педагогічного складу ДНЗ у святковій залі садочку Руслану Євгенійовичу була висловлена щира подяка за небайдужість, допомогу та надію на подальшу співпрацю.
 
Ігор Барський розповів, що у минулому році на оновлення та осучаснення закладу із різних джерел фінансування витрачено 3,7 млн. грн.
 
Проведено заходи із енергоефективності та енергозбереження: повністю замінено систему опалення, утеплено горищне перекриття, замінено азбестоцементне шиферне накриття даху на металочерепицю, утеплено стіни фасаду, збудовано котельню на твердому паливі.
 
Завдяки переведенню котельні на тверде паливо (дрова) та впровадженню вищезазначених заходів вдалося зекономити майже 300 тисяч гривень на опалені закладу.
 
Для селищної ради пріоритетним напрямком напрямом роботи залишається дитячий садочок, більшу частину запланованого реалізовано, у поточному році планується провести благоустрій території та внутрішній ремонт.
 
Після відвідання дитячого дошкільного закладу «Сонечко» у смт Оратів, Руслан Демчак разом із керівництвом району відвідав реконструкцію об`єкта в селі Рожична Оратівського району, що в минулому році за сприяння депутата було розпочато, а саме реконструкція приміщення школи під ДНЗ.
 
Також Руслан Демчак відвідав проблемну дорогу державного значення Р-17, що пролягає через селище Оратів та села району на яку в минулому році за сприяння нардепа з Державного бюджету було виділено понад 3 млн. грн., а у поточному 2017році виділено ще 2 млн. грн. для завершення розпочатих робіт.
 
Дякуємо Руслану Демчаку за небайдужість та сприяння у процвітанні нашої громади !
 

 

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA