ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:24

Оратівчани вшанували загиблих в роки Другої світової війни.
Четвер, 22 червня 2017, 06:33
 
 
Однією з найбільш трагічних дат в історії нашого народу є день початку Великої Вітчизняної війни – 22 червня 1941 року.
 
Відповідно до Указу Президента України щорічно 22 червня відзначається День скорботи і вшанування жертв війни в Україні.
 
Цього дня населених пунктах району відбуваються мітинги-реквієми, покладання квітів до пам’ятних місць.
 
В скорботних заходах беруть участь керівники органів державної влади, місцевого самоврядування, представники трудових колективів, громадськості, учнівської молоді.
 
До Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни 22 червня у селищі Оратів відбувся мітинг - реквієм біля пам’ятника загиблим воїнам.
 
У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, голова районної ради Галина Лошак, селищний  голова Ігор Барський,  керівники та працівники підприємств, установ, організацій району.
 
З кожним роком серед нас залишається все менше і менше учасників і свідків тих подій.
 
Але ми їх пам'ятаємо і не маємо права забувати адже в ім'я Батьківщини вони віддали найдорожче - життя.
 
Бо поки живе пам'ять - живе людина.
 
Присутні вшанували пам'ять усіх, хто поліг на полі бою, загинув у фашистських концтаборах, помер від важких ран у роки Великої війни хвилиною мовчання та поклали вінки, корзини квітів до пам’ятника загиблим воїнам.
 
 
http://orrda.gov.ua
 
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA