ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 17 січня, 14:09

Оратівчани вшанували загиблих в роки Другої світової війни.
Четвер, 22 червня 2017, 06:33
 
 
Однією з найбільш трагічних дат в історії нашого народу є день початку Великої Вітчизняної війни – 22 червня 1941 року.
 
Відповідно до Указу Президента України щорічно 22 червня відзначається День скорботи і вшанування жертв війни в Україні.
 
Цього дня населених пунктах району відбуваються мітинги-реквієми, покладання квітів до пам’ятних місць.
 
В скорботних заходах беруть участь керівники органів державної влади, місцевого самоврядування, представники трудових колективів, громадськості, учнівської молоді.
 
До Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни 22 червня у селищі Оратів відбувся мітинг - реквієм біля пам’ятника загиблим воїнам.
 
У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, голова районної ради Галина Лошак, селищний  голова Ігор Барський,  керівники та працівники підприємств, установ, організацій району.
 
З кожним роком серед нас залишається все менше і менше учасників і свідків тих подій.
 
Але ми їх пам'ятаємо і не маємо права забувати адже в ім'я Батьківщини вони віддали найдорожче - життя.
 
Бо поки живе пам'ять - живе людина.
 
Присутні вшанували пам'ять усіх, хто поліг на полі бою, загинув у фашистських концтаборах, помер від важких ран у роки Великої війни хвилиною мовчання та поклали вінки, корзини квітів до пам’ятника загиблим воїнам.
 
 
http://orrda.gov.ua
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA