ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 22 січня, 01:14

"Круглий стіл" з учасниками АТО
Вівторок, 20 червня 2017, 06:24
Сьогодні в залі районної Ради відбулось засідання круглого столу з учасниками АТО за участю заступника голови районної ради, голови районної громадської організації «Оратівська районна спілка учасників АТО» Олега Чугункіна, заступника голови райдержадміністрації Василя Палюри, районного військового комісара Валерія Адісевича, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів міністерств і відомств України, селищного, сільських голови.
 
Відкриваючи захід, Олег Чугункін зазначив, що на сьогодні актуальними залишаються питання соціального захисту учасників антитерористичної операції на Сході України, які включають в себе лікування, реабілітацію, працевлаштування, забезпечення житлом та земельними ділянками, а також отримання відповідної інформації про гарантований соціальний захист з боку держави.
 
Фахівцями районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді проведено лекцію щодо соціальної адаптації та психологічної реабілітації демобілізованих учасників АТО.
 
Адже люди, що повернулися з війни, - сильні духом, але з душевними ранами,  і сьогодні вони потребують психологічної допомоги. 
 
Під час засідання було детально обговорено також низку важливих питань: про порядок надання учасниками АТО статусу учасника бойових дій; про виплату одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної операції; про пільги учасникам бойових дій та інвалідам війни; про пенсійне забезпечення; про медичне забезпечення та оздоровлення учасників антитерористичної операції; про державні гарантії щодо зайнятості цієї категорії осіб.
 
Присутнім в залі учасникам АТО були роздані Пам’ятки учасника АТО з корисною для них інформацією.
 
Хлопці, які прибули з різних куточків району, активно включалися в діалог, задавали питання, ділилися своїми проблемами та турботами.
 
 
http://orrda.gov.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA