ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:37

В ОРАТІВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЧЕРГОВОГО ПРИЗОВУ ТА ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ
П'ятниця, 16 червня 2017, 06:58
 
14 червня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Василя Палюри за участю військового комісара Оратівського райвійськомату Валерія Адісевича, сільських голів відбулася нарада з питань залучення громадян на військову службу за контрактом та підготовки до проведення чергового осіннього призову громадян на строкову військову службу.
 
В ході наради військовий комісар  Валерій Адісевич  поінформував присутніх про стан справ з весняного призову на весняну службу та підготовкою до призову на осінню строкову службу та відбір осіб на контрактну військову службу.
 
«Ми маємо активно проводити інформаційну кампанію, яка передбачає постійне інформування населення про переваги військової служби за контрактом та соціальні гарантії громадян, а також проведення роз’яснювальної роботи для мешканців району щодо особливостей військової служби за контрактом.
 
Збройні Сили України потребують максимальної укомплектації військовослужбовцями за контрактом, які матимуть гідну оплату і це суттєво підвищить професійний рівень Збройних Сил, що дасть змогу якісно виконувати поставлені завдання» - зазначив Валерій Сергійович.
 
За наслідками обговорення проблемних питань було дане доручення посилити агітаційно-роз’яснювальну роботу в громадах щодо переваг військової служби за контрактом та строкової служби в Збройних Силах України.
 
«Звертаю увагу на проведення роз’яснювальної, агітаційної роботи серед населення району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України, та на виконання цілого ряду організаційних питань передбачених чинним законодавством з метою виконання планових показників призову на строкову військову службу» - підсумував Василь Володимирович.
 
 
http://orrda.gov.ua
 
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA