ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 17 січня, 14:05

В ОРАТІВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЧЕРГОВОГО ПРИЗОВУ ТА ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ
П'ятниця, 16 червня 2017, 06:58
 
14 червня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Василя Палюри за участю військового комісара Оратівського райвійськомату Валерія Адісевича, сільських голів відбулася нарада з питань залучення громадян на військову службу за контрактом та підготовки до проведення чергового осіннього призову громадян на строкову військову службу.
 
В ході наради військовий комісар  Валерій Адісевич  поінформував присутніх про стан справ з весняного призову на весняну службу та підготовкою до призову на осінню строкову службу та відбір осіб на контрактну військову службу.
 
«Ми маємо активно проводити інформаційну кампанію, яка передбачає постійне інформування населення про переваги військової служби за контрактом та соціальні гарантії громадян, а також проведення роз’яснювальної роботи для мешканців району щодо особливостей військової служби за контрактом.
 
Збройні Сили України потребують максимальної укомплектації військовослужбовцями за контрактом, які матимуть гідну оплату і це суттєво підвищить професійний рівень Збройних Сил, що дасть змогу якісно виконувати поставлені завдання» - зазначив Валерій Сергійович.
 
За наслідками обговорення проблемних питань було дане доручення посилити агітаційно-роз’яснювальну роботу в громадах щодо переваг військової служби за контрактом та строкової служби в Збройних Силах України.
 
«Звертаю увагу на проведення роз’яснювальної, агітаційної роботи серед населення району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України, та на виконання цілого ряду організаційних питань передбачених чинним законодавством з метою виконання планових показників призову на строкову військову службу» - підсумував Василь Володимирович.
 
 
http://orrda.gov.ua
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA