ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 23 квітня, 11:47

Відзначення дня Державної служби України та 21-річниці Конституції України на Оратівщині.
Вівторок, 27 червня 2017, 05:51
Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства.
 
Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.
 
У цей день ми вшановуємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження прав людини.
 
Сьогодні на долю нашої країни випали важкі випробування.
 
Але ми спільними зусиллями, наснагою і працею, прагненням кожного побудувати сучасну країну, обов’язково здолаємо всі перешкоди на нашому нелегкому шляху до становлення незалежної європейської держави.
 
З нагоди національного свята – 21-ої річниці Дня Конституції України та Дня державної служби – 27 червня в районному Будинку культури пройшли урочисті заходи, в яких взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів та громадськості.
 
З найбільшим державним святом всіх присутніх привітали перший заступник голови районної райдержадміністрації Василь Поліщук, голова районної ради Галина Лошак та Оратівський селищний голова Ігор Барський.
 
Звертаючись до присутніх виступаючі відзначили, що головний документ країни окреслює основні права і свободи людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави та демократичні засади її розвитку.
 
Представники районної влади з нагоди свята вручили низку районних почесних грамот кращим фахівцям різних галузей, а також державним службовцям, які нещодавно відзначали своє професійне свято.
 
Від зібрання до памятника Т.Г.Шевченку та загиблим воїнам було делеговано покладання корзини з квітами. 
 
Творчі художні колективи району подарували присутнім чудові пісні і гарний настрій. 
 
 
 
http://orrda.gov.ua
Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA