ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:26

В Оратові відбувся районний фестиваль «Купальські передзвони на хвилях Живи».
П'ятниця, 07 липня 2017, 06:28
6 липня на стадіоні смт. Оратів відбувся районний фестиваль фольклору «Купальські передзвони на хвилях Живої».
 
У святі приймали участь  аматорські колективи від  15 територіальних громад  Оратівщини, зокрема із с. Животівки,  Заруддя, Оратова, Осични, Рожични, Скоморошок, Вербівки, Чагова, Чернявки, Оратівки, Прибережної, Скали, селища Оратів.
 
Колективами були представлені  купальські подвір»я  з різномаїттям страв:  купальською юшкою, дерунами, варениками, пирогами та іншими смачними стравами. 
 
В номінації за «Краще купальське подвір»я»  перше місце отримав колектив с. Вербівка, друге місце – с. Прибережна, третє – Чагів. В номінації «Найсмачніша юшка» перше місце виборов аматорський колектив с. Чагів, друге – с. Скала, третє – с. Скоморошки.
 
В номінації «Найсмачніші деруни» перше місце виборов аматорський колектив с. Рожична, друге місце – с. Заруддя, третє місце – с. Сологубівка.
 
В номінації «Наймолодші господині»  нагороджений танцювальний колектив с. Осична.
 
Приз глядацьких симпатій отримав самодіяльний колектив с. Оратівка.
 
Всі присутні отримали масу задоволення від районного фестивалю «Купальські передзвони на хвилях Живої» та щиро дякували організаторам та учасникам творчих колективів.
 
 
 
http://orrda.gov.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA