ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:20

Програма «теплих кредитів» отримала додатково 300 млн гривень, - Зубко
Середа, 12 липня 2017, 05:20
Видатки за державною цільовою програмою енергоефективності, з якої фінансується програма «теплих кредитів», збільшено на 300 млн гривень.
 
Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови КМУ.
 
«Прийняті зміни забезпечать виконання програми «теплих кредитів» у 2017 році.
 
З початку дії програми нею скористалось близько 300 тисяч українських родин. Лише з початку року – близько 85 тисяч родин.
 
Попит населення на «теплі кредити» цього року перевищує державну підтримку, тому програма потребує додаткового фінансового підсилення», - зауважив Зубко.
 
Відповідне фінансування забезпечено за рахунок перерозподілу бюджетних коштів.
 
Як повідомлялося раніше, затверджений обсяг фінансування програми «теплі кредити» на 2017 рік становив 433,2 млн гривень.
 
http://orrda.gov.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA