ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 23 квітня, 11:46

Програма «теплих кредитів» отримала додатково 300 млн гривень, - Зубко
Середа, 12 липня 2017, 05:20
Видатки за державною цільовою програмою енергоефективності, з якої фінансується програма «теплих кредитів», збільшено на 300 млн гривень.
 
Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови КМУ.
 
«Прийняті зміни забезпечать виконання програми «теплих кредитів» у 2017 році.
 
З початку дії програми нею скористалось близько 300 тисяч українських родин. Лише з початку року – близько 85 тисяч родин.
 
Попит населення на «теплі кредити» цього року перевищує державну підтримку, тому програма потребує додаткового фінансового підсилення», - зауважив Зубко.
 
Відповідне фінансування забезпечено за рахунок перерозподілу бюджетних коштів.
 
Як повідомлялося раніше, затверджений обсяг фінансування програми «теплі кредити» на 2017 рік становив 433,2 млн гривень.
 
http://orrda.gov.ua
Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA