ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 23 квітня, 11:52

В районі відбувся Всеукраїнський фестиваль
Понеділок, 17 липня 2017, 05:27
Нещодавно відбувся Всеукраїнський фестиваль «Сім'я і родина – це вся Україна» - культурно-мистецький проект заслуженої журналістки України Ганни Василівни Секрет.
 
На фестиваль були запрошені і приймали участь 28 родинних та аматорських фольклорних колективів із Вінницької та Київської областей, заслужені артисти з м. Вінниця та м. Києва, заслужені артисти України Станіслав Городинський, начальник управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації; Марія Червоній, Раїса Поштар, заслужений діяч естрадного мистецтва Юрій Грицюк.
 
Прозвучали пісні  із репертуару Павла Зіброва у виконанні сімейного дуету із м. Липовець, пісні з репертуару Марти Шпак, художні читання з книги «Правилівські придибенції» Ганни Секрет у виконанні Лауреата Всеукраїнських конкурсів читців Алли Волинець та багато інших цікавих пісень у виконанні родиннних ансамблів, фольклорних колективів, інструментальних гуртів.
 
 
http://orrda.gov.ua
Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA