ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 25 червня, 19:44

В районі відбувся Всеукраїнський фестиваль
Понеділок, 17 липня 2017, 05:27
Нещодавно відбувся Всеукраїнський фестиваль «Сім'я і родина – це вся Україна» - культурно-мистецький проект заслуженої журналістки України Ганни Василівни Секрет.
 
На фестиваль були запрошені і приймали участь 28 родинних та аматорських фольклорних колективів із Вінницької та Київської областей, заслужені артисти з м. Вінниця та м. Києва, заслужені артисти України Станіслав Городинський, начальник управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації; Марія Червоній, Раїса Поштар, заслужений діяч естрадного мистецтва Юрій Грицюк.
 
Прозвучали пісні  із репертуару Павла Зіброва у виконанні сімейного дуету із м. Липовець, пісні з репертуару Марти Шпак, художні читання з книги «Правилівські придибенції» Ганни Секрет у виконанні Лауреата Всеукраїнських конкурсів читців Алли Волинець та багато інших цікавих пісень у виконанні родиннних ансамблів, фольклорних колективів, інструментальних гуртів.
 
 
http://orrda.gov.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA