ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 23 лютого, 06:59

В районі відбувся Всеукраїнський фестиваль
Понеділок, 17 липня 2017, 05:27
Нещодавно відбувся Всеукраїнський фестиваль «Сім'я і родина – це вся Україна» - культурно-мистецький проект заслуженої журналістки України Ганни Василівни Секрет.
 
На фестиваль були запрошені і приймали участь 28 родинних та аматорських фольклорних колективів із Вінницької та Київської областей, заслужені артисти з м. Вінниця та м. Києва, заслужені артисти України Станіслав Городинський, начальник управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації; Марія Червоній, Раїса Поштар, заслужений діяч естрадного мистецтва Юрій Грицюк.
 
Прозвучали пісні  із репертуару Павла Зіброва у виконанні сімейного дуету із м. Липовець, пісні з репертуару Марти Шпак, художні читання з книги «Правилівські придибенції» Ганни Секрет у виконанні Лауреата Всеукраїнських конкурсів читців Алли Волинець та багато інших цікавих пісень у виконанні родиннних ансамблів, фольклорних колективів, інструментальних гуртів.
 
 
http://orrda.gov.ua
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA