ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 березня, 06:58

Рейдові перевірки сільськогосподарських підприємств району
Вівторок, 25 липня 2017, 06:00
Нещодавно провідним інспектором відділу пожежної безпеки Управління запобігання надзвичайних ситуацій ГУ ДСНС України у Вінницькій області капітаном служби цивільного захисту Кружільним Р.М., головним фахівцем Оратівського районного сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області капітаном служби цивільного захисту Панасюком Б.В. спільно з представниками Оратівської районної державної адміністрації, Управлінням агропромислового розвитку Оратівської РДА  та районної газети «Обрії Оратівщинни» було проведено рейдову перевірку забезпечення пожежної безпеки місць збирання, зберігання, переробки врожаю зернових культур, заготівлі грубих кормів ДП «Біріт Надія» с. Животівка. 
 
В ході проведення рейду встановлено, що господарство показало добру підготовленість та відповідальність до збирання та зберігання врожаю 2017 року.
 
У них були розроблені комплекси протипожежних заходів та складені схеми захисту полів, де передбачалось розділення великих хлібних масивів на ділянки площею по 50 га, відмежувались ділянки проораними смугами.
 
Рекомендації, які надавались керівникам сільськогосподарських підприємств працівниками Оратівського районного сектору та заходів цивільного захисту району щодо забезпечення протипожежної безпеки на полях, зернотоках та складських приміщень були взяті до уваги.
 
З працівниками господарства були проведені інструктажі з питань пожежної та техногенної безпеки. 
 
Варто нагадати всім керівникам сільськогосподарських підприємств, що згідно із Кодексом цивільного захисту України та правилами пожежної безпеки питання забезпечення протипожежного захисту покладені персонально на керівника, а тому потрібно зробити належні висновки і в найкоротший час усунути недоліки в питаннях охорони пожежної безпеки нового врожаю та лісових масивів від пожеж. 
 
Пам’ятайте!
 
Пожежу легше не допустити, чим погасити.
 
Головний фахівець Оратівського районного сектору
ГУ ДСНС України у Вінницькій області
капітан служби цивільного захисту 
Б.В. Панасюк
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA