ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:21

Рейдові перевірки сільськогосподарських підприємств району
Вівторок, 25 липня 2017, 06:00
Нещодавно провідним інспектором відділу пожежної безпеки Управління запобігання надзвичайних ситуацій ГУ ДСНС України у Вінницькій області капітаном служби цивільного захисту Кружільним Р.М., головним фахівцем Оратівського районного сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області капітаном служби цивільного захисту Панасюком Б.В. спільно з представниками Оратівської районної державної адміністрації, Управлінням агропромислового розвитку Оратівської РДА  та районної газети «Обрії Оратівщинни» було проведено рейдову перевірку забезпечення пожежної безпеки місць збирання, зберігання, переробки врожаю зернових культур, заготівлі грубих кормів ДП «Біріт Надія» с. Животівка. 
 
В ході проведення рейду встановлено, що господарство показало добру підготовленість та відповідальність до збирання та зберігання врожаю 2017 року.
 
У них були розроблені комплекси протипожежних заходів та складені схеми захисту полів, де передбачалось розділення великих хлібних масивів на ділянки площею по 50 га, відмежувались ділянки проораними смугами.
 
Рекомендації, які надавались керівникам сільськогосподарських підприємств працівниками Оратівського районного сектору та заходів цивільного захисту району щодо забезпечення протипожежної безпеки на полях, зернотоках та складських приміщень були взяті до уваги.
 
З працівниками господарства були проведені інструктажі з питань пожежної та техногенної безпеки. 
 
Варто нагадати всім керівникам сільськогосподарських підприємств, що згідно із Кодексом цивільного захисту України та правилами пожежної безпеки питання забезпечення протипожежного захисту покладені персонально на керівника, а тому потрібно зробити належні висновки і в найкоротший час усунути недоліки в питаннях охорони пожежної безпеки нового врожаю та лісових масивів від пожеж. 
 
Пам’ятайте!
 
Пожежу легше не допустити, чим погасити.
 
Головний фахівець Оратівського районного сектору
ГУ ДСНС України у Вінницькій області
капітан служби цивільного захисту 
Б.В. Панасюк
 
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA