ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 23 лютого, 06:31

Руслан Демчак про стан ремонту доріг у Оратівському районі на 2018 рік
П'ятниця, 15 червня 2018, 10:04
Хочу повідомити про найближчі плани фінансування ремонту доріг у нашому регіоні. У 2018 році на Вінницьку область буде виділено 1 млрд. 743 млн. гривень.
 
Сума значна, поясню логіку розподілу коштів. До сфери управління Вінницької обласної державної адміністрації Службою автомобільних доріг було передано 7,5 тисяч кілометрів доріг місцевого значення, а для будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування, у складі спеціального фонду державного бюджету створений Державний дорожній фонд. 60% коштів Фонду будуть спрямовані на дороги державного значення, 35% – на дороги місцевого значення і 5% йтимуть на заходи з безпеки дорожнього руху.
 
Головною магістраллю є дорога державного значення М-12 (Львів – Кропивницький – Знам’янка (через Вінницю) і в 2018 році розпочатий її капітальний ремонт. У цьому році планується повністю завершити ремонт дороги державного значення М-12, що включає відрізок від м. Вінниці до Лісової сторожки.
 
У 2018 році з Державного дорожнього фонду на ремонт місцевих доріг Вінниччини, згідно пропорції (35% від 1 млрд. 743 млн. грн.) виділили 623,8 мільйони гривень. В Оратівському районі вже проведено ремонт дороги від с. Лопатинка до районного центру. Також завершилися ремонтні роботи на відрізку Яблуновиця – Кошлани, протяжністю 1 км. Наразі тривають роботи на дорозі Плисків – Якимівка.
 
В цьому році також буде проведений ремонт автодоріг Оратівського району: Паріївка-Станція Оратів та Дашів – Фронтівка – Угарове.
 
Додатково в 2018 році планується капітальний ремонт дороги державного значення Р-17 у селищі Оратів, з’єднаємо два раніше відремонтованих відрізки. Попередня вартість запланованих робіт – 1,9 млн. грн.  По цій же дорозі Р-17 на 2018-2019 рр. заплановане залучення коштів на ремонт інших ділянок:
 
Відрізок дороги протяжністю 7,6 км від початку с. Якимівка до кінця с. Новоживотів. Попередня вартість запланованих робіт – 96 млн. грн.
 
А також ділянка протяжністю 9,8 км, що охоплює відрізок дороги від с. Новоживотів до смт Оратів. Попередня орієнтовна вартість 100 млн. грн. Але за ці кошти ще потрібно буде нам поборотись, бо сума дуже значна.
 
Треба зазначити, що за рахунок прийнятих Парламентом змін до Бюджетного і Податкового кодексів значно збільшились доходи місцевих громад. Це дає змогу головам сільських та об’єднаних територіальних громад значно ефективніше ремонтувати дороги на території своїх громад за власні кошти.
 
 
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA