ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:20

На Оратівщині презентували акцію “Вишивана моя Україна”
П'ятниця, 22 червня 2018, 15:28
   Про цю Всеукраїнську акцію  розповів начальник Управління державної казначейської служби України в Оратівському  районі Іван Паламарчук.
   Він повідомив, що з нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України в Казначействі було розпочато Всеукраїнську казначейську акцію «Вишивана моя Україна» про це пише Оратів Сьогодні з посиланням на Оратівську РДА.
Ідея акції полягала в тому, що казначеї всіх областей країни своїми руками вишиють карту нашої Батьківщини притаманними для кожного регіону орнаментами. Полотно передавалось з регіону до регіону, вишивка доповнювалася новими візерунками.
Символічно, що перший  орнамент на казначейській карті був нанесений на східних теренах нашої країни – в Управлінні Державної казначейської служби  України в м. Торецьк Донецької області, де з робочим візитом перебувала Голова Казначейства Тетяна Слюз.
   Карта пройшла доволі складний маршрут – побувала в усіх регіонах України. У кожному з них вона доповнювалась візерунками, нанесеними натхненними казначейськими майстринями. Вишивали її і чоловіки.
   «Вишивана моя Україна» – не просто карта, а частина серця кожної області, району, в зображення якої вклали свої світлі почуття, передали у візерунках – традиції обряди, казначейські колективи.
   Нитка до нитки… так творилася справжня краса – колорит, який будується на поєднанні світлих золотисто-жовтих відтінків, що символізують жар сонця, зелені – ліси, червоно-вишневі і оранжеві нагадують про фарби осені і, на кінець, білі і блакитно-сині асоціюються із дзеркальною гладдю річок, озер, безхмарного неба.
  Крізь вушко голки казначеї України перелили на тканину споконвічні прагнення українців до єднання, пробудили почуття ще більшого патріотизму в непростих умовах сьогодення.
  Тепер, для ознайомлення вона подорожує разом з рукописною  книгою «Літопис «Вишивана моя Україна» та  передається з області до області, аби кожен казначей зміг побачили  витвір, присвячений 25-й річниці Незалежності України.
   Результатом всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна» став справжній витвір народної творчості.
 
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA