ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 26 лютого, 17:38

На Оратівщині презентували акцію “Вишивана моя Україна”
П'ятниця, 22 червня 2018, 15:28
   Про цю Всеукраїнську акцію  розповів начальник Управління державної казначейської служби України в Оратівському  районі Іван Паламарчук.
   Він повідомив, що з нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України в Казначействі було розпочато Всеукраїнську казначейську акцію «Вишивана моя Україна» про це пише Оратів Сьогодні з посиланням на Оратівську РДА.
Ідея акції полягала в тому, що казначеї всіх областей країни своїми руками вишиють карту нашої Батьківщини притаманними для кожного регіону орнаментами. Полотно передавалось з регіону до регіону, вишивка доповнювалася новими візерунками.
Символічно, що перший  орнамент на казначейській карті був нанесений на східних теренах нашої країни – в Управлінні Державної казначейської служби  України в м. Торецьк Донецької області, де з робочим візитом перебувала Голова Казначейства Тетяна Слюз.
   Карта пройшла доволі складний маршрут – побувала в усіх регіонах України. У кожному з них вона доповнювалась візерунками, нанесеними натхненними казначейськими майстринями. Вишивали її і чоловіки.
   «Вишивана моя Україна» – не просто карта, а частина серця кожної області, району, в зображення якої вклали свої світлі почуття, передали у візерунках – традиції обряди, казначейські колективи.
   Нитка до нитки… так творилася справжня краса – колорит, який будується на поєднанні світлих золотисто-жовтих відтінків, що символізують жар сонця, зелені – ліси, червоно-вишневі і оранжеві нагадують про фарби осені і, на кінець, білі і блакитно-сині асоціюються із дзеркальною гладдю річок, озер, безхмарного неба.
  Крізь вушко голки казначеї України перелили на тканину споконвічні прагнення українців до єднання, пробудили почуття ще більшого патріотизму в непростих умовах сьогодення.
  Тепер, для ознайомлення вона подорожує разом з рукописною  книгою «Літопис «Вишивана моя Україна» та  передається з області до області, аби кожен казначей зміг побачили  витвір, присвячений 25-й річниці Незалежності України.
   Результатом всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна» став справжній витвір народної творчості.
 
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA