ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:09

На Оратівщині презентували акцію “Вишивана моя Україна”
П'ятниця, 22 червня 2018, 15:28
   Про цю Всеукраїнську акцію  розповів начальник Управління державної казначейської служби України в Оратівському  районі Іван Паламарчук.
   Він повідомив, що з нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України в Казначействі було розпочато Всеукраїнську казначейську акцію «Вишивана моя Україна» про це пише Оратів Сьогодні з посиланням на Оратівську РДА.
Ідея акції полягала в тому, що казначеї всіх областей країни своїми руками вишиють карту нашої Батьківщини притаманними для кожного регіону орнаментами. Полотно передавалось з регіону до регіону, вишивка доповнювалася новими візерунками.
Символічно, що перший  орнамент на казначейській карті був нанесений на східних теренах нашої країни – в Управлінні Державної казначейської служби  України в м. Торецьк Донецької області, де з робочим візитом перебувала Голова Казначейства Тетяна Слюз.
   Карта пройшла доволі складний маршрут – побувала в усіх регіонах України. У кожному з них вона доповнювалась візерунками, нанесеними натхненними казначейськими майстринями. Вишивали її і чоловіки.
   «Вишивана моя Україна» – не просто карта, а частина серця кожної області, району, в зображення якої вклали свої світлі почуття, передали у візерунках – традиції обряди, казначейські колективи.
   Нитка до нитки… так творилася справжня краса – колорит, який будується на поєднанні світлих золотисто-жовтих відтінків, що символізують жар сонця, зелені – ліси, червоно-вишневі і оранжеві нагадують про фарби осені і, на кінець, білі і блакитно-сині асоціюються із дзеркальною гладдю річок, озер, безхмарного неба.
  Крізь вушко голки казначеї України перелили на тканину споконвічні прагнення українців до єднання, пробудили почуття ще більшого патріотизму в непростих умовах сьогодення.
  Тепер, для ознайомлення вона подорожує разом з рукописною  книгою «Літопис «Вишивана моя Україна» та  передається з області до області, аби кожен казначей зміг побачили  витвір, присвячений 25-й річниці Незалежності України.
   Результатом всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна» став справжній витвір народної творчості.
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA