ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 23 лютого, 06:18

В Оратівській ЦРЛ відкрили терепавтичне відділення після капітального ремонту
Четвер, 10 серпня 2017, 11:00
10 серпня цього року відбулось урочисте відкриття капітально- відремонтованого терапевтичного відділення Оратівської центральної районної лікарні.
 
Перерізати символічну стрічку завітали голова районної Ради Галина Лошак та заступник голови райдержадміністрації Василь Палюра, меценат, керівник СФГ «АгроСан» Віктор Сандул. Участь у заході також взяли керівництво та працівники лікарні.
 
Загальна кошторисна вартість ремонтних робіт терапевтичного відділення становить близько 1 млн. грн., які профінансував меценат Віктор Сандул.
 
Тут здійснено внутрішні оздоблювальні роботи, замінено сантехніку та систему електропостачання, підлогу в коридорах та палатах покрито плиткою, замінено лампочне освітлення на світодіодне.
 
Виступаючи перед присутніми, головний лікар центральної лікарні Микола Садик подякував Віктору Івановичу за надану фінансову допомогу, адже, за словами головного лікаря, сьогодні  терапевтичне відділення  відповідає європейському рівню і персонал має відповідні умови праці, що дає змогу покращити обслуговування пацієнтів, а також розповів про найближчі плани  щодо збереження районної лікарні, облаштування її за сучасними вимогами, забезпечення сучасним обладнанням залишатиметься першочерговим завданням надалі.
 
Дбатимуть і про висококваліфікований медичний персонал, для чого робитимуть все можливе, в тому числі, і забезпечуватимуть молодих спеціалістів житлом, на що підтвердила лікар-ендокринолог Катерина Ярмола, яка прийшла працювати в центральну району лікарню після інтернатури, як молодий спеціаліст та отримала власне житло від Віктора Сандула, як заохочення працювати в районній лікарні.
 
Всі гості пройшли коридорами відремонтованого відділенням, оглянули новенькі палати та порадувались за медиків, які відтепер тут працюватимуть. 
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA