ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 22 січня, 01:12

В Оратівській ЦРЛ відкрили терепавтичне відділення після капітального ремонту
Четвер, 10 серпня 2017, 11:00
10 серпня цього року відбулось урочисте відкриття капітально- відремонтованого терапевтичного відділення Оратівської центральної районної лікарні.
 
Перерізати символічну стрічку завітали голова районної Ради Галина Лошак та заступник голови райдержадміністрації Василь Палюра, меценат, керівник СФГ «АгроСан» Віктор Сандул. Участь у заході також взяли керівництво та працівники лікарні.
 
Загальна кошторисна вартість ремонтних робіт терапевтичного відділення становить близько 1 млн. грн., які профінансував меценат Віктор Сандул.
 
Тут здійснено внутрішні оздоблювальні роботи, замінено сантехніку та систему електропостачання, підлогу в коридорах та палатах покрито плиткою, замінено лампочне освітлення на світодіодне.
 
Виступаючи перед присутніми, головний лікар центральної лікарні Микола Садик подякував Віктору Івановичу за надану фінансову допомогу, адже, за словами головного лікаря, сьогодні  терапевтичне відділення  відповідає європейському рівню і персонал має відповідні умови праці, що дає змогу покращити обслуговування пацієнтів, а також розповів про найближчі плани  щодо збереження районної лікарні, облаштування її за сучасними вимогами, забезпечення сучасним обладнанням залишатиметься першочерговим завданням надалі.
 
Дбатимуть і про висококваліфікований медичний персонал, для чого робитимуть все можливе, в тому числі, і забезпечуватимуть молодих спеціалістів житлом, на що підтвердила лікар-ендокринолог Катерина Ярмола, яка прийшла працювати в центральну району лікарню після інтернатури, як молодий спеціаліст та отримала власне житло від Віктора Сандула, як заохочення працювати в районній лікарні.
 
Всі гості пройшли коридорами відремонтованого відділенням, оглянули новенькі палати та порадувались за медиків, які відтепер тут працюватимуть. 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA