ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 26 лютого, 17:13

На Оратівщинні тривають пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів
Вівторок, 03 жовтня 2017, 11:07
Нещодавно працівниками Головного управління ДСНС України у Вінницькій області та Оратівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Вінницькій області продовжували роз’яснювати населенню важливість дотримання правил особистої безпеки, зокрема, й пожежної. Так, рятувальники провели відпрацювання населених пунктів Фронтівської сільської ради. До участі у відпрацюванні залучили працівників та депутатський корпус сільської ради. Рятувальники поспілкувалися із самотніми людьми похилого віку та  багатодітними сім’ям про правила пожежної безпеки при експлуатації електроустановок та електромереж, пічного опалення та як діяти у випадку виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Господарям роздали листівки із правилами безпеки, такі ж листівки розмістили у місцях з масовим перебуванням людей.
 
В рамках відпрацювання працівники ДСНС завітали до НВК «ДНЗ-ЗОШ I-III чтупенів» с. Фронтівка та НВК «ДНЗ-ЗОШ I-II чтупенів» с. Велика Ростівка. Працівникам НВК та учням нагади як користуватися вогнегасниками, та як діяти у випадку виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Такі ж відпрацювання рятувальники провели у Сабарівській, Велико Ростівській та Медівській сільських радах Оратівського району. Під час відпрацювання рятувальники поспілкувалися з працівниками установ, організацій, та підприємств та нагадали їм основні правила безпеки.
 
Під час відпрацювання фахівці ДСНС обстежили житлові будинки багатодітних та самотніх мешканців. Власникам роздали листівки «Пожежна безпека в побуті» та «Бережіть власне помешкання».
 
ТВО начальника Оратівського районного                                                                                              сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області
капітан служби цивільного захисту 
В. Панасюк
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA