ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:17

На Оратівщинні тривають пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів
Вівторок, 03 жовтня 2017, 11:07
Нещодавно працівниками Головного управління ДСНС України у Вінницькій області та Оратівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Вінницькій області продовжували роз’яснювати населенню важливість дотримання правил особистої безпеки, зокрема, й пожежної. Так, рятувальники провели відпрацювання населених пунктів Фронтівської сільської ради. До участі у відпрацюванні залучили працівників та депутатський корпус сільської ради. Рятувальники поспілкувалися із самотніми людьми похилого віку та  багатодітними сім’ям про правила пожежної безпеки при експлуатації електроустановок та електромереж, пічного опалення та як діяти у випадку виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Господарям роздали листівки із правилами безпеки, такі ж листівки розмістили у місцях з масовим перебуванням людей.
 
В рамках відпрацювання працівники ДСНС завітали до НВК «ДНЗ-ЗОШ I-III чтупенів» с. Фронтівка та НВК «ДНЗ-ЗОШ I-II чтупенів» с. Велика Ростівка. Працівникам НВК та учням нагади як користуватися вогнегасниками, та як діяти у випадку виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Такі ж відпрацювання рятувальники провели у Сабарівській, Велико Ростівській та Медівській сільських радах Оратівського району. Під час відпрацювання рятувальники поспілкувалися з працівниками установ, організацій, та підприємств та нагадали їм основні правила безпеки.
 
Під час відпрацювання фахівці ДСНС обстежили житлові будинки багатодітних та самотніх мешканців. Власникам роздали листівки «Пожежна безпека в побуті» та «Бережіть власне помешкання».
 
ТВО начальника Оратівського районного                                                                                              сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області
капітан служби цивільного захисту 
В. Панасюк
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA