ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 22 січня, 01:13

Розяснення Закону України "Про освіту" народним депутатом України Р.Демчаком
Четвер, 26 жовтня 2017, 11:13

В рамках роботи по округу, народний депутат України Руслан Демчак 23 жовтня провів зустріч із педагогічними працівниками Оратівського району, представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядуванн щодо обговорення Закону України «Про освіту».


Під час зустрічі Руслан Євгенович на основі матеріалів Міністерства освіти і науки України надав роз’яснення щодо нового Закону «Про освіту», який Верховна Рада України прийняла 5 вересня 2017 року.


25 вересня Закон підписано Президентом України і документ, вступив в силу з 28 вересня, за винятком ряду статей, згідно з перехідними положеннями.


Наприклад, навчання учнів за програмами 12-річної школи для початкової освіти розпочинається 1 вересня 2018 року, для базової середньої освіти - 1 вересня 2022 року і для профільного середньої освіти - 1 вересня 2027 року. Або стаття 61 про оплату праці педагогічних працівників, яка набирає чинності з 1 січня 2018 року і регламентується поетапним підвищенням до 2023 року.


Також Руслан Євгенович надав роз'яснення на основі матеріалів щодо Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” підписаного Президентом України Петром Порошенко 8 жовтня 2017 року.


Так, відповідно до схваленого Закону з 1 жовтня 2017 року перераховано та осучаснено всі раніше призначені пенсії за єдиними правилами обрахунку пенсій, не залежно від того, в якому році було призначено пенсію. Перерахунок здійснюється в залежності від кількості страхового стажу та розміру заробітної плати.


Важливим рішенням реформи є посилення ролі страхового стажу для визначення права на пенсію.


Після коментарів, присутні мали змогу надати запитання народному депутату та отримати вичерпні відповіді.


Рекомендуємо до ознайомлення ключові зміни Закону «Про освіту».

Презентація підготовлена із використанням матеріалів Міністерства освіти і науки України.

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA