ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 березня, 06:58

За сприяння служби зайнятості більше 28 тисяч громадян знайшли роботу
Четвер, 19 жовтня 2017, 11:16
«Сьогодні служба зайнятості перебуває у стані реорганізації. Наше першочергове завдання – стати сервісною установою. Співпраця з роботодавцями – головний акцент у нашій діяльності.Забезпечити роботодавця кваліфікованими кадрами  це вимога часу.
 
У нас є всі механізми для того, щоб підібрати кваліфікованих працівників на заявлені вакансії, а у разі їх відсутності – навчити, перенавчити та підвищити кваліфікацію безробітних для потреб роботодавців», - говорить директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.
 
З початку року більше 6 тис. роботодавцівмали потребу у працівниках. До центрів зайнятості Вінницької області вони подали 32,8 тис. вакансій, це на 2697 більше, ніж за відповідний період минулого року.Найчастіше роботодавці шукали бухгалтерів, слюсарів-ремонтників, швачок, водіїв, продавців, операторів котелень.
 
У січні-вересні 2017 року 6825 безробітних проходили професійне навчання за направленням обласної служби зайнятості. З них 6тис. працевлаштувалися після закінчення навчання.Безробітні навчались за професіями електрогазозварника, кухаря-кондитера, перукаря-модельєра, манікюрника, водія автотранспортних засобів категорії С.
 
Загалом за 9 місяців поточного року роботу знайшли 28,3 тис. громадян, які звернулися до Вінницької обласної служби зайнятості.
 
Станом на 01.10.2017 року статус безробітного у Вінницькій області мають 15,5 тис. осіб.На одну вакансію претендують 6 осіб, тоді як у минулому році їх було 11.
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA