ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 26 лютого, 18:04

За сприяння служби зайнятості більше 28 тисяч громадян знайшли роботу
Четвер, 19 жовтня 2017, 11:16
«Сьогодні служба зайнятості перебуває у стані реорганізації. Наше першочергове завдання – стати сервісною установою. Співпраця з роботодавцями – головний акцент у нашій діяльності.Забезпечити роботодавця кваліфікованими кадрами  це вимога часу.
 
У нас є всі механізми для того, щоб підібрати кваліфікованих працівників на заявлені вакансії, а у разі їх відсутності – навчити, перенавчити та підвищити кваліфікацію безробітних для потреб роботодавців», - говорить директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.
 
З початку року більше 6 тис. роботодавцівмали потребу у працівниках. До центрів зайнятості Вінницької області вони подали 32,8 тис. вакансій, це на 2697 більше, ніж за відповідний період минулого року.Найчастіше роботодавці шукали бухгалтерів, слюсарів-ремонтників, швачок, водіїв, продавців, операторів котелень.
 
У січні-вересні 2017 року 6825 безробітних проходили професійне навчання за направленням обласної служби зайнятості. З них 6тис. працевлаштувалися після закінчення навчання.Безробітні навчались за професіями електрогазозварника, кухаря-кондитера, перукаря-модельєра, манікюрника, водія автотранспортних засобів категорії С.
 
Загалом за 9 місяців поточного року роботу знайшли 28,3 тис. громадян, які звернулися до Вінницької обласної служби зайнятості.
 
Станом на 01.10.2017 року статус безробітного у Вінницькій області мають 15,5 тис. осіб.На одну вакансію претендують 6 осіб, тоді як у минулому році їх було 11.
 
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA