ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:22

За сприяння служби зайнятості більше 28 тисяч громадян знайшли роботу
Четвер, 19 жовтня 2017, 11:16
«Сьогодні служба зайнятості перебуває у стані реорганізації. Наше першочергове завдання – стати сервісною установою. Співпраця з роботодавцями – головний акцент у нашій діяльності.Забезпечити роботодавця кваліфікованими кадрами  це вимога часу.
 
У нас є всі механізми для того, щоб підібрати кваліфікованих працівників на заявлені вакансії, а у разі їх відсутності – навчити, перенавчити та підвищити кваліфікацію безробітних для потреб роботодавців», - говорить директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.
 
З початку року більше 6 тис. роботодавцівмали потребу у працівниках. До центрів зайнятості Вінницької області вони подали 32,8 тис. вакансій, це на 2697 більше, ніж за відповідний період минулого року.Найчастіше роботодавці шукали бухгалтерів, слюсарів-ремонтників, швачок, водіїв, продавців, операторів котелень.
 
У січні-вересні 2017 року 6825 безробітних проходили професійне навчання за направленням обласної служби зайнятості. З них 6тис. працевлаштувалися після закінчення навчання.Безробітні навчались за професіями електрогазозварника, кухаря-кондитера, перукаря-модельєра, манікюрника, водія автотранспортних засобів категорії С.
 
Загалом за 9 місяців поточного року роботу знайшли 28,3 тис. громадян, які звернулися до Вінницької обласної служби зайнятості.
 
Станом на 01.10.2017 року статус безробітного у Вінницькій області мають 15,5 тис. осіб.На одну вакансію претендують 6 осіб, тоді як у минулому році їх було 11.
 
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA