ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 березня, 06:58

Міні-ярмарок вакансій в районному центрі зайнятості
Середа, 25 жовтня 2017, 11:24
24 жовтня в Оратівському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю безробітних громадян.
 
Захід проведено на замовлення Національної мережі продуктових магазинів ТОВ «АТБ-маркет» м.Київ.
 
Наразі підприємство потребує фахівців за професіями: «заступник керуючого магазинів», «товарознавець», «охоронець», «продавець-консультант», «молодший приймальник товару (вантажник)», «помічники продавців-консультантів (прибиральники)».
 
У ході міні-ярмарку провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг центру зайнятості Таїсія Марищук розповіла учасникам про стан місцевого ринку праці та його тенденції, соціальні послуги, які надає служба зайнятості тощо.
 
Представники ТОВ «АТБ-маркет» надали вичерпну інформацію щодо перспектив працевлаштування на підприємство, а також ознайомили з режимом роботи та умовами оплати праці. Проведено співбесіду з учасниками заходу та надано професійні відповіді на запитання, які цікавили присутніх.
 
Всіх бажаючих працевлаштуватися запросили відвідати підприємство та ознайомитися з умовами роботи безпосередньо на виробництві.
 
За результатами проведеного заходу учасники отримали рекомендації.
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA