ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 26 лютого, 18:10

Міні-ярмарок вакансій в районному центрі зайнятості
Середа, 25 жовтня 2017, 11:24
24 жовтня в Оратівському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю безробітних громадян.
 
Захід проведено на замовлення Національної мережі продуктових магазинів ТОВ «АТБ-маркет» м.Київ.
 
Наразі підприємство потребує фахівців за професіями: «заступник керуючого магазинів», «товарознавець», «охоронець», «продавець-консультант», «молодший приймальник товару (вантажник)», «помічники продавців-консультантів (прибиральники)».
 
У ході міні-ярмарку провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг центру зайнятості Таїсія Марищук розповіла учасникам про стан місцевого ринку праці та його тенденції, соціальні послуги, які надає служба зайнятості тощо.
 
Представники ТОВ «АТБ-маркет» надали вичерпну інформацію щодо перспектив працевлаштування на підприємство, а також ознайомили з режимом роботи та умовами оплати праці. Проведено співбесіду з учасниками заходу та надано професійні відповіді на запитання, які цікавили присутніх.
 
Всіх бажаючих працевлаштуватися запросили відвідати підприємство та ознайомитися з умовами роботи безпосередньо на виробництві.
 
За результатами проведеного заходу учасники отримали рекомендації.
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA