ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:22

Міні-ярмарок вакансій в районному центрі зайнятості
Середа, 25 жовтня 2017, 11:24
24 жовтня в Оратівському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю безробітних громадян.
 
Захід проведено на замовлення Національної мережі продуктових магазинів ТОВ «АТБ-маркет» м.Київ.
 
Наразі підприємство потребує фахівців за професіями: «заступник керуючого магазинів», «товарознавець», «охоронець», «продавець-консультант», «молодший приймальник товару (вантажник)», «помічники продавців-консультантів (прибиральники)».
 
У ході міні-ярмарку провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг центру зайнятості Таїсія Марищук розповіла учасникам про стан місцевого ринку праці та його тенденції, соціальні послуги, які надає служба зайнятості тощо.
 
Представники ТОВ «АТБ-маркет» надали вичерпну інформацію щодо перспектив працевлаштування на підприємство, а також ознайомили з режимом роботи та умовами оплати праці. Проведено співбесіду з учасниками заходу та надано професійні відповіді на запитання, які цікавили присутніх.
 
Всіх бажаючих працевлаштуватися запросили відвідати підприємство та ознайомитися з умовами роботи безпосередньо на виробництві.
 
За результатами проведеного заходу учасники отримали рекомендації.
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA