ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 25 червня, 19:43

Персональна виставка робіт Людмили Волощук
Середа, 11 жовтня 2017, 11:26
«Мабуть від Бога це дано – вкладати в душу полотно» під такою назвою 24 жовтня 2017 року в районному краєзнавчому музеї відбулося відкриття персональної виставки  нашої славної землячки, вишивальниці, колеги – начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації Людмили Волощук.
 
На виставці на розсуд земляків та гостей  представлено більше 20 картин, які  вишиті хрестиком.
 
На презентацію завітали рідні та друзі художниці, колеги, працівники районної бібліотеки, учнівська молодь та жителі Оратова. По завершенню презентації гості ще довго не розходилися та ділилися своїми враженнями один з одним. Нікого не залишили байдужими робіт Людмили Станіславівни.
 
Гарною, по родинному теплою була ця зустріч. Окрасою заходу став виступ  чоловічого гурту «Оратаї» районного Будинку культури.
 
Отож запрошуємо всіх бажаючих завітати до районного краєзнавчого музею та сповна насолодитися цими чудовими картинами.
 
Виставка експонуватиметься протягом двох місяців.
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA