ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:30

Урочисті заходи до Дня працівників соціальної сфери
Середа, 22 листопада 2017, 12:21
Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.
 
Урочисті заходи з нагоди відзначення День працівника соціальної сфери відбулися 3 листопада у приміщенні районного Будинку культури. Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися заступник голови районної державної адміністрації Василь Палюра, голова районної ради Галина Лошак, директор районного центру зайнятості Володимир Прокопчук. Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю, та тепло сердець, яке вони дарують людям. 
 
З нагоди професійного свята грамотами районної державної адміністрації були нагороджені:
 

ВОЗНА

Тетяна Станіславівна

-

соціальний робітник с.Балабанівка Оратівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 

 

 

ГАРМАТОВСЬКА

Олена Олександрівна

-

соціальний робітник с.Оратів  Оратівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 

 

 

ГОЛОВАТЮК

Марина Геннадіївна

 

-

соціальний робітник с.Мервин Оратівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 

 

 

ГРЕЧАНА

Яна Володимирівна

-

головний спеціаліст відділу з фінансово –економічних питань управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

 

 

ГУЛЕВАТА
Тамара Василівна

-

соціальний робітник с.Мервин Оратівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 

 

 

КАПШІЙ

Олена Степанівна

-

начальник відділу по роботі з інвалідами та контролю за правильністю призначення та виплати пенсій  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

 

 

ЛИМАНЧУК

Лілія Яківна

-

начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

 

 

КРИЧАНЮК

Світлана Миколаївна

-

головний спеціаліст сектору прийняття рішень відділу прийому громадян та прийняття рішень управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

 

 

ОСІПЕНКО

Оксана Василівна

-

соціальний робітник с.Балабанівка Оратівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 

 

 

ПАВЛОВСЬКА

Світлана Василівна

-

начальник відділу бухгалтерського обліку, головний бухгалтер Оратівського районного центру зайнятості

 

 

 

ПАВЛЮК

Ірина Миколаївна

-

провідний спеціаліст відділу прийому громадян та прийняття рішень управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

 

 

ПОЛІЩУК

Надія Юхимівна

-

головний спеціаліст  відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

 

РУДИК

Галина Степанівна

-

головний бухгалтер Оратівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 

 

 

РЯБОКІНЬ

Тетяна Володимирівна

-

заступник начальника відділу надання соціальних послуг Оратівського районного центру зайнятості

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарував колектив районного Будинку культури та вихованці дитячої музичної школи.

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA