ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 26 лютого, 17:29

Сучасний дитячий ігровий майданчик встановлено по вул. І. Франка, в смт Оратів.
П'ятниця, 17 серпня 2018, 11:11

Ще донедавна в Оратові  був лише один, не рахуючи дошкільних навчальних закладів, дитячий ігровий майданчик – в парку культури і відпочинку імені Т. Шевченка. Тут завжди збирається багато дітвори, старші сюди приходили самі, а найменших приводили  батьки. На каруселі, гойдалках, балансирах, гірках вони досхочу розважались, а батьки могли відпочити в тіні розлогих дерев.  На  ігровому майданчику, що був споруджений у 2012  році, виросло не одне покоління оратівчан.

Осучаснити та розширити існуючу мережу  дитячих ігрових майданчиків в смт Оратів взялась селищна рада. У липні цього року, в центральній частині адміністративного центру селищної об’єднаної територіальної громади встановлено новий вуличний дитячий ігровий майданчик. Це ігровий комплекс, дві подвійні гойдалки, карусель, балансир, три лавки.  Основні елементи вуличного ігрового майданчика встановлені, хоча повністю роботи не завершені. Найближчим часом тут будуть проведені  роботи із благоустрою: встановлений декоративний паркан, в зоні відпочинку та підході викладено тротуарну плитку, посіяно газонну траву, встановлено урни для сміття. 

Не зважаючи на те, що роботи ще не завершені на ігровому майданчику вже із задоволенням граються найменші мешканці селища. Тут є де цікаво провести час для найменших, а для їх батьків у затишній горіховій алеї встановлено лавки для відпочинку.

 

orativska.gromada.org.ua

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA