ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:18

Сучасний дитячий ігровий майданчик встановлено по вул. І. Франка, в смт Оратів.
П'ятниця, 17 серпня 2018, 11:11

Ще донедавна в Оратові  був лише один, не рахуючи дошкільних навчальних закладів, дитячий ігровий майданчик – в парку культури і відпочинку імені Т. Шевченка. Тут завжди збирається багато дітвори, старші сюди приходили самі, а найменших приводили  батьки. На каруселі, гойдалках, балансирах, гірках вони досхочу розважались, а батьки могли відпочити в тіні розлогих дерев.  На  ігровому майданчику, що був споруджений у 2012  році, виросло не одне покоління оратівчан.

Осучаснити та розширити існуючу мережу  дитячих ігрових майданчиків в смт Оратів взялась селищна рада. У липні цього року, в центральній частині адміністративного центру селищної об’єднаної територіальної громади встановлено новий вуличний дитячий ігровий майданчик. Це ігровий комплекс, дві подвійні гойдалки, карусель, балансир, три лавки.  Основні елементи вуличного ігрового майданчика встановлені, хоча повністю роботи не завершені. Найближчим часом тут будуть проведені  роботи із благоустрою: встановлений декоративний паркан, в зоні відпочинку та підході викладено тротуарну плитку, посіяно газонну траву, встановлено урни для сміття. 

Не зважаючи на те, що роботи ще не завершені на ігровому майданчику вже із задоволенням граються найменші мешканці селища. Тут є де цікаво провести час для найменших, а для їх батьків у затишній горіховій алеї встановлено лавки для відпочинку.

 

orativska.gromada.org.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA