ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:09

Сучасний дитячий ігровий майданчик встановлено по вул. І. Франка, в смт Оратів.
П'ятниця, 17 серпня 2018, 11:11

Ще донедавна в Оратові  був лише один, не рахуючи дошкільних навчальних закладів, дитячий ігровий майданчик – в парку культури і відпочинку імені Т. Шевченка. Тут завжди збирається багато дітвори, старші сюди приходили самі, а найменших приводили  батьки. На каруселі, гойдалках, балансирах, гірках вони досхочу розважались, а батьки могли відпочити в тіні розлогих дерев.  На  ігровому майданчику, що був споруджений у 2012  році, виросло не одне покоління оратівчан.

Осучаснити та розширити існуючу мережу  дитячих ігрових майданчиків в смт Оратів взялась селищна рада. У липні цього року, в центральній частині адміністративного центру селищної об’єднаної територіальної громади встановлено новий вуличний дитячий ігровий майданчик. Це ігровий комплекс, дві подвійні гойдалки, карусель, балансир, три лавки.  Основні елементи вуличного ігрового майданчика встановлені, хоча повністю роботи не завершені. Найближчим часом тут будуть проведені  роботи із благоустрою: встановлений декоративний паркан, в зоні відпочинку та підході викладено тротуарну плитку, посіяно газонну траву, встановлено урни для сміття. 

Не зважаючи на те, що роботи ще не завершені на ігровому майданчику вже із задоволенням граються найменші мешканці селища. Тут є де цікаво провести час для найменших, а для їх батьків у затишній горіховій алеї встановлено лавки для відпочинку.

 

orativska.gromada.org.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA