ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:20

Тромбон, туба і труба, – на Оратівщині звучали сільські музики
Вівторок, 21 серпня 2018, 12:05

Район учетверте влаштовує сільський фестиваль.

У селі Кошлани Оратівського району на Вінниччині 19 серпня відбувся ІV регіональний фестиваль духової музики «Сільські музики 2018». На захід прибули аматорські колективи з Оратівщини, Іллінеччини та сусідньої Київської області. Учасники творчого змагання виконували різні музичні композиції. А публіка в цей час частувалася, малеча розважалася. Метою локального фесту є збереження традиції сільських музик, пропагування духовної музики, народної творчості загалом.

i-vin.info

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA