ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:19

В селі на Вінниччині відновлюють старовинну церкву
П'ятниця, 09 листопада 2018, 12:33

У селі Мала Ростівка, що в Оратівському районі, знаходиться старовинний деревянний храм 18 ст - Покровську церкву. Вже кілька років поспіль тривають роботи.

Нині замінено старі прогнилі дошки, перекрито дах,  приміщення вже не "дихає" пусткою.

 Реконструкцію будівлі, яка проводиться силами місцевих майстрів,  фінансує керівник сільськогосподарського підприємства "Агроросток"  Микола Мотузюк, керівник місцевого господарства. 

Фото з мережі інтернет та сайту Оратівської РДА.

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA