ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 25 травня, 02:01

У Вінниці на 600-річчя облаштують ряд «еко-парковок» та розширять стоянку біля 1-ї лікарні
Четвер, 25 травня 2017, 09:51
Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради провів тендери на капітальні ремонти паркувальних зон. Одну з парковок повинні зробити по вул. Хмельницьке шосе (в районі МКЛ №1) за 1,8 млн. гривень. Ще ряд стоянок, так званих «еко-парковок», облаштують по вулиці 600-річчя за 1,1 млн. гривень.
 
Інформацію про проведені закупівлі опублікували на prozorro.
 
«Проектом передбачено облаштування «еко-парковок» по вулиці 600-річчя: від Хмельницького шосе до Келецької. По дній стороні буде облаштовано 6 паркувальних зон, і ще дві по іншій стороні дороги від Хмельницького шосе до вулиці Порика. Загальна кількість парковочних місць на всіх локаціях – до 35. Площа капітального ремонту складає 738 кв.м. Проведемо ремонт оглядових колодязів та виведення їх до належного рівня. Також там проведуть демонтаж бордюр, облаштують відповідну основу та встановлять решітки крізь яку ростиме трава. Тобто, зелені зони ми зберігаємо», - повідомив Вінниця.info директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Володимир Ніценко.
 
Парковку біля 1-Ї лікарні облаштують вздовж Хмельницького шосе від вулиці воїнів Інтернаціоналістів до в’їзду до районної лікарні.
 
«Парковка буде така сама як між заїздами до 1-ї лікарні до онкодиспансеру. Фактично це буде продовження існуючої стоянки, яке йтиме від першого в’їзду до 1-ї лікарні до вулиці Воїнів Інтернаціоналістів», - зазначив В. Ніценко.
 
Також влітку проведуть благоустрій території прилеглої до 2-ї школи по вул. Хлібній.
 
«Там буде впорядкована зона благоустрою та облаштування паркомісць. Зараз там транспорт паркується хаотично. Тому хочемо привести територію до ладу», - говорить В. Ніценко.
 
Нагадаємо, по проїзду Келецькому ремонтують дорогу та підпірну стінку. Там теж буде облаштовано паркомісця.
 
http://www.vinnitsa.info
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA