ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 22 липня, 15:32

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея відвідав вінницький Прозорий офіс
Вівторок, 25 липня 2017, 11:29
У Вінниці з офіційним візитом перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг-Гу. Серед іншого, гість ознайомився з роботою вінницького Центру адміністративних послуг. Екскурсію Прозорим офісом пану Послу провів міський голова Сергій Моргунов.
 
Мер розповів, які саме спеціалісти і служби приймають у Прозорих офісах міста, а також за якими алгоритмами здійснюється надання послуг вінничанам, що мінімізує будь-які корупційні складові. Також Сергій Моргунов показав, де він проводить прийом городян та де спілкуються із вінничанами його заступники й директори департаментів. Надзвичайний і Повноважний Посол зазначив, що таких кабінетів немає навіть в Кореї.
 
За словами директора департаменту адміністративних послуг міської ради Ірини Копчук, згідно зі статистикою за останні півроку до Прозорих офісів Вінниці звернулося 350 тисяч людей, це фактично населення обласного центру. Кожний з чотирьох Прозорих офісів щодня відвідує від 900 до 1,5 тисячі людей. Однак багато послуг надається за принципом екстериторіальності, тобто до вінницьких Прозорих офісів за послугами звертаються відвідувачі з різних міст України.
 
http://www.myvin.com.ua
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA