ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 20 жовтня, 10:12

У Вінниці цієї осені з'явиться новий сучасний дитячий садок на 360 дітей
П'ятниця, 18 серпня 2017, 08:57
Завершується будівництво двадцятого садочка. Ввести в експлуатацію приміщення планується наприкінці осені. Заклад зможе розмістити 360 дітей. У Вінниці цієї осені з'явиться новий сучасний дитячий садок на 360 дітей.
 
 Заклад буде досить модерновим, оскільки будується за новими стандартами. Тут функціонуватиме 12 груп: 3 – для дітей раннього віку (до 3-х років); 9 – для дітей від 3-х до 6 (7) років.
 
Загалом цей садочок зможе відвідувати до 360 дітей. На території дитячого садка для дітей передбачено розміщення 12 дитячих ігрових майданчиків з тіньовими навісами та два спортивні майданчики, — зазначають на сайті міськради.
 
https://vn.20minut.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA