ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 вересня, 14:28

Вінничани відправили в зону АТО 7 тон допомоги для бійців і малечі з дитбудинків.
Середа, 20 вересня 2017, 09:35
19 вересня з Вінниці в зону АТО відправили два мікроавтобуси та джип з гуманітарною допомогою для бійців та дітей, які проживають на Сході України.
 
Бійцям везуть близько 7 тон допомоги. Це будівельні матеріали, одяг, медикаменти, дитячі малюнки, овочі, фрукти, печиво, воду…. В дитячі будинки везуть іграшки та солодощі.
 
Долучилися до збору допомоги учні, студенти, приватні підприємці, представники комунальних підприємств та квартальних комітетів. Про це розповів міський голова міста Вінниці Сергій Моргунов.
 
«Це вже не перша допомога саме вінничан, представників комунальних підприємств, закладів освіти, охорони здоров’я. Сьогодні є представники квартальних комітетів, які теж долучилися до цієї вже традиційної акції для міста Вінниці. На сьогоднішній день біля 7 тон, в перше чергу продуктів харчування різного напрямку везеться в зону війни на Сході…
 
Ця робота проводиться постійно і ми однозначно не повинні забувати про те, що на сході таки йде війна і наші хлопці потребують і моральної підтримки і підтримки у вигляді таких вантажів», - каже Сергій Моргунов.
 
Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій мобілізаційної оборонної роботи та секретності Вінницької міської ради Олег Парфілов зазначив, що сьогодні відправляється три автомобілі з 7 тонами допомоги, в п’ятницю з Вінниці вирушить ще один вантаж.
 
«Сьогодні їде три автомобілі, вони повністю завантажені. Джип там залишиться, він військового капелана, який працює на передовій в районі Авдіївки. Веземо будівельні матеріали, це перш за все плівку для укриття бліндажів, веземо багато мішків, утеплювач, багато продуктів харчування. Це майонез, вода, гірчиця, яблука, помідори, картопля, цибуля... Велика подяка мешканцям Вінниці, учням шкіл, діткам з дитячих садочків, студентам, нашим приватним підприємствам, за те що ми змогли зібрати цей вантаж.
 
В п’ятницю буде відправлений ще один вантаж, це будівельні матеріали, продукти харчування, а також два автомобіля для наших бійців. Це два «ВАЗа», вони працюватимуть на передовій, позашляховики. Назад заберуть легкові автомобілі, які відпрацювали рік, два на передовій, які вже потребують капітального ремонту. Ремонт буде проводитися у Вінниці», - каже Олег Парфілов.
 
За словами волонтерів вантаж поїде у Волноваху, Авдіївку, Мар’їнку, Маріупольський напрямок…
«Незважаючи на те, що вже 4 рік йде війна, Вінниця, напевне, була завжди показником і залишається небайдужою, коли вже багато хто здувся і втомився від цього всього. Вінниця все одно продовжує підтримувати бійців з певною періодичністю. Війна не закінчилася, проблем досить, їх потрібно вирішувати коли ми разом. Тоді ми здолаємо будь якого ворога», - каже музикант Віктор Бронюк, який був присутній при відпраці вантажу.
 
Вінниця.info
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA