ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 17 січня, 14:09

У центрі Вінниці виміряли радіацію
П'ятниця, 29 вересня 2017, 09:36
Через події в Калинівці чимало користувачів Мережі висловлюють думку про підвищення радіації у найближчій зоні до вибухів та у самій Вінниці. І хоч влада спростовує подібну інформацію та чутки поширюються з неймовірною швидкістю. Редакція сайту Vinbazar.com перевірила радіаційний фон у місті за допомогою спеціального приладу. Про результати читайте у матеріалі.
 
По допомогою ми звернулися до рятувальників. Саме у них є обладнання, яке використовують для особистого захисту особового складу в надзвичайних ситуаціях. Варто зазначити, що саме за допомогою цього обладнання рік тому виміряли радіацію у центрі міста до роковин Чорнобильської трагедії.
 
Заміри проводив фахівець відділу організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС Вінниччини майор Олег Семенов. Для України показником в межах норми є 0,30 мікрозівертів на годину.
 
Що ж показав прилад?


На площі біля "Книжки" штатний дозиметр-радиометр МКС-05 "Терра" видав 0.16 мікрозіверта, що є нижче від норми на половину.
 
0.14 мікрозіверта на годину дозиметр показав біля Вежі.

Біля фонтану Рошен 0.09 мікрозіверта на годину.

Для справедливості потрібно сказати, що радіаційний фон практично не змінився від останніх наших замірів, які робили рік тому під час підготовки матеріалу: 30 років після Чорнобилю: чи є у Вінниці радіація?
 
www.vinnitsa.info/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA