ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:39

У центрі Вінниці виміряли радіацію
П'ятниця, 29 вересня 2017, 09:36
Через події в Калинівці чимало користувачів Мережі висловлюють думку про підвищення радіації у найближчій зоні до вибухів та у самій Вінниці. І хоч влада спростовує подібну інформацію та чутки поширюються з неймовірною швидкістю. Редакція сайту Vinbazar.com перевірила радіаційний фон у місті за допомогою спеціального приладу. Про результати читайте у матеріалі.
 
По допомогою ми звернулися до рятувальників. Саме у них є обладнання, яке використовують для особистого захисту особового складу в надзвичайних ситуаціях. Варто зазначити, що саме за допомогою цього обладнання рік тому виміряли радіацію у центрі міста до роковин Чорнобильської трагедії.
 
Заміри проводив фахівець відділу організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС Вінниччини майор Олег Семенов. Для України показником в межах норми є 0,30 мікрозівертів на годину.
 
Що ж показав прилад?


На площі біля "Книжки" штатний дозиметр-радиометр МКС-05 "Терра" видав 0.16 мікрозіверта, що є нижче від норми на половину.
 
0.14 мікрозіверта на годину дозиметр показав біля Вежі.

Біля фонтану Рошен 0.09 мікрозіверта на годину.

Для справедливості потрібно сказати, що радіаційний фон практично не змінився від останніх наших замірів, які робили рік тому під час підготовки матеріалу: 30 років після Чорнобилю: чи є у Вінниці радіація?
 
www.vinnitsa.info/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA