ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:36

Вибухи під Вінницею: заборона на польоти продовжили до 9 жовтня
Понеділок, 02 жовтня 2017, 08:04
Заборона на польоти навколо Калинівки встановлений в радіусі 5 км
 
Заборона на польоти навколо Калинівки, де в ніч на 27 вересня відбувалися вибухи боєприпасів на військових складах, встановлений в радіусі 5 км і закритий до 20:59 9 жовтня 2017 року.
 
Про це повідомила прес-секретар "Аероруху" Наталія Балух, передає "Громадське". "Радіус заборони становить 5 км з центром у Калинівці, простір буде закрито до 20:59 9 жовтня", - сказала Балух. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після вибухів на військових складах рятувальники продовжують розмінувати територію військової частини в Калинівці.
 
Досі спостерігається одиночна детонація боєприпасів. "станом на 19:00 1 жовтня 2017 року відкритих осередків горіння немає, спостерігається одиночна детонація боєприпасів", - йдеться в повідомленні.
 
Також, за даними відомства, станом на 19:00 неділі відновлено газопостачання 12 тис. абонентам 916. Крім того, зведеним піротехнічним загоном ДСНС (108 осіб та 41 одиниця техніки) обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 12,6 тис. га території, триває виконання заявок населення щодо виявлення підозрілих предметів.
 
 https://www.rbc.uа
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA