ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 17 січня, 14:04

Вибухи під Вінницею: заборона на польоти продовжили до 9 жовтня
Понеділок, 02 жовтня 2017, 08:04
Заборона на польоти навколо Калинівки встановлений в радіусі 5 км
 
Заборона на польоти навколо Калинівки, де в ніч на 27 вересня відбувалися вибухи боєприпасів на військових складах, встановлений в радіусі 5 км і закритий до 20:59 9 жовтня 2017 року.
 
Про це повідомила прес-секретар "Аероруху" Наталія Балух, передає "Громадське". "Радіус заборони становить 5 км з центром у Калинівці, простір буде закрито до 20:59 9 жовтня", - сказала Балух. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після вибухів на військових складах рятувальники продовжують розмінувати територію військової частини в Калинівці.
 
Досі спостерігається одиночна детонація боєприпасів. "станом на 19:00 1 жовтня 2017 року відкритих осередків горіння немає, спостерігається одиночна детонація боєприпасів", - йдеться в повідомленні.
 
Також, за даними відомства, станом на 19:00 неділі відновлено газопостачання 12 тис. абонентам 916. Крім того, зведеним піротехнічним загоном ДСНС (108 осіб та 41 одиниця техніки) обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 12,6 тис. га території, триває виконання заявок населення щодо виявлення підозрілих предметів.
 
 https://www.rbc.uа
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA