ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:38

З лінії фронту на допомогу селянам: бійці передали постраждалим калинівської трагедії продуктові набори
Четвер, 05 жовтня 2017, 10:50
У Вінницю з лінії фронту передали тонну гуманітарної допомоги.
 
«Хлопці, військова частина яких має відношення до Калинівського району прямо з лінії фронту передали нам вчора тонну продуктів. Бійці кажуть, вдячні людям за те, що підтримували їх з 2014 року. Тому, коли і у людей винила проблема, військові не змогли залишитися осторонь. Вчора надіслали нам вантаж», - розповіла Вiнниця.info волонтер Катерина Бевзюк.
 
З бійцями волонтер домовилася, з продуктів складуть харчові набори: рибні консерви, тушонка, повидло, мед, цукор, крупа, олія.
 
«Аби допомога була доцільна, спільно з ОДА склали список осіб, які її дійсно потребують. Розвозити її будемо адресно. Особисто в руки», - зауважила Бевзюк.
 
Сьогодні вантаж будуть фасувати.
 
«Вантаж направили, як то кажуть, оптом. Необхідні тари та пакети, у які б можна було це розкласти. А це: 300-грамові бокси для повидла та меду, пастикові пляшки від півлітри, пакети для фасування крупи та пакети для всього разом», - пояснила Бевзюк.
 
У кого виникло бажання приєднатися, волонтерський штаб знаходиться по вул. Театральна, 15 (Площа Небесної Сотні), ліве крило.
 
http://www.vinnitsa.info/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA