ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:21

Дзюдоїст Марат Крижанський – найкращий спортсмен жовтня на Вінниччині
Середа, 08 листопада 2017, 07:35
Стало відомим ім’я найкращого спортсмена жовтня на Вінниччині. Як і у квітні цього року, ним став іллінчанин, 17-річний дзюдоїст  Марат Крижанський.
Він отримає традиційний грошовий сертифікат відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області на три тисячі гривень.

Марат Крижанський наприкінці жовтня виступав у м. Копер (Словенія) на Кубку Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років і зумів виграти усі свої 4 поєдинки й стати чемпіоном.

Це не перше серйозне досягнення Марата Крижанського. У цьому році вихованець тренера Станіслава Герасимчука вже здобував першість на Кубку Європи в м.Тепліце (Чехія), а також виборював на цих змаганнях бронзову медаль.
 
http://illintsi.org.ua/new/
 
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA