ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 18 лютого, 19:27

На Вінниччині завершуються виплати по програмі монетизації субсидій – 78% заявників вже отримали компенсацію
Вівторок, 14 листопада 2017, 09:43
Про це сьогодні під час наради в облдержадміністрації повідомила директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна.
 
« Якщо говорити про монетизацію, то в нас дуже гарні показники: станом на сьогодні в області вже виплачено більше 78% компенсаційних коштів,- зазначила директор Департаменту.- Подали заявки 132 тисячі осіб, 103 тисячі вже отримали компенсацію на загальну суму 67,2 млн грн».
 
Посадовець також зазначила, що органи соціального захисту населення Вінниччини завершують перерахунок субсидій на опалювальний період : «На сьогодні залишилось менше одного відсотка на перерахування субсидій, тобто 99,5% субсидій вже перераховано на новий опалювальний період. Субсидію призначено 346 тис. домогосподарств (60%).
 
Нагадаємо, що органи соціального захисту населення самостійно збирають відомості та перерахунок субсидії здійснюють автоматично.
 
 http://pogrda.gov.ua/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA