ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 21 лютого, 16:59

У Вінниці в січні створили два ОСББ
Середа, 17 січня 2018, 13:52
У січні цього року у Вінниці створили два ОСББ. Минулого року в 39 будинках, де створено ОСББ, за кошти міського бюджету було виконано капітальний ремонт одного з конструктивних елементів. Ще 9 об’єднань продовжили відновлювати свої багатоповерхівки, скориставшись міською програмою співфінансування 70Х30.
 
Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.
Капремонт за кошти міського бюджету в переважній більшості здійснювався у новостворених ОСББ. Минулого року у 37 багатоквартирних будинках Вінниці було створено 36 об’єднань. Протягом перших тижнів цього року у місті створено ще два нових ОСББ і тепер всього в обласному центрі функціонує 477 об’єднань, які охоплюють 509 багатоквартирних будинків.
 
«Торік працівники Ресурсного Центру підтримки ОСББ м. Вінниця надали 1029 консультацій: 422 - у приміщенні Ресурсного центру, що по вулиці Келецькій; 481 - телефонних та 126 консультацій у "Зеленому офісі" Вінницької міської ради. Крім того, спільно із відділом по розвитку ОСББ міської ради було проведено 72 інформаційно-роз'яснювальні зустрічі із мешканцями міста щодо переваг, порядку створення, фінансово-господарської діяльності ОСББ», - повідомив начальник відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків міської ради Ігор Іванов.
 
За останні роки міська рада та її виконавчий комітет прийняли низку рішень по підтримці об’єднань. Діє кілька інструментів підтримки. Найефективніший, як показує практика, - капітальний ремонт одного із видів конструктивних елементів за рахунок міського бюджету.
 
Мешканці самі обирають, що їм необхідно зробити – дах, фасад чи замінити мережі. Виконати інші ремонтні роботи, в тому числі і з підвищення енергоефективності, можна і за програмою співфінансування, коли місто бере на себе 70% витрат.
 
Вiнниця.info
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA