ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:10

У Вінниці для туристів відкриють старовинний замок із чималим парком l
Вівторок, 10 липня 2018, 12:20

До кінця 2018 року Палац на Вінниччині відреставрували за кошти Євросоюзу Палац на Вінниччині відреставрували за кошти Євросоюзу на околиці Вінниці планують відкрити для туристів палацово-парковий комплекс П’ятничани. У замку створять музей, присвячений історії садиби, а ще наукові виставки центру ендокринології та медичного університету міста.

Про це повідомляється на сайті Вінницької ОДА.

Зараз на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення "П’ятничанський парк" розташовується обласний ендокринологічний центр.

Саме проект "Музей Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру" став одним з переможців конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства. Для їх реалізації виділять кошти із обласного бюджету.

П’ятничанський замок також відомий як палац Грохольських. Комплекс був зведений у середині XVIII століття.

 

tsn.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA