ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 17 липня, 08:10

У Вінниці для туристів відкриють старовинний замок із чималим парком l
Вівторок, 10 липня 2018, 12:20

До кінця 2018 року Палац на Вінниччині відреставрували за кошти Євросоюзу Палац на Вінниччині відреставрували за кошти Євросоюзу на околиці Вінниці планують відкрити для туристів палацово-парковий комплекс П’ятничани. У замку створять музей, присвячений історії садиби, а ще наукові виставки центру ендокринології та медичного університету міста.

Про це повідомляється на сайті Вінницької ОДА.

Зараз на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення "П’ятничанський парк" розташовується обласний ендокринологічний центр.

Саме проект "Музей Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру" став одним з переможців конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства. Для їх реалізації виділять кошти із обласного бюджету.

П’ятничанський замок також відомий як палац Грохольських. Комплекс був зведений у середині XVIII століття.

 

tsn.ua

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA