ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:12

На Вінниччині впроваджується проект щодо захисту прав та поліпшення якості життя людей з інвалідністю
Четвер, 12 липня 2018, 14:57

Сьогодні, 12 липня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася прес-конференція Вінницької міської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» щодо реалізації проекту «Покращення якості життя людей з інвалідністю шляхом захисту їх прав та надання соціальних послуг у Вінницькій області», що фінансується фінським фондом «ABILIS».

Зазначимо, що фонд «ABILIS» було створено у Фінляндії у 1998 році особами, які мають різні форми інвалідності. Організація спрямовує свою діяльність на підтримку людей з інвалідністю, їх соціальну реабілітацію та правовий захист у країнах, що розвиваються.

«Наша мета полягає у поліпшені якості життя осіб з інвалідністю, які проживають на Вінниччині, шляхом захисту їх прав та поліпшення процесу інтеграції в суспільство протягом другої половини 2018 року», – зазначила голова Вінницької міської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток», керівник проекту Ірина Саранча.

Планується, що проект охопить близько 550 осіб з міста Вінниці та Вінницької області. Соціальним партнером проекту є Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського.

«Студенти, які в майбутньому стануть вчителями початкових класів, асистентами педагогів, соціальними працівниками зможуть здобути практичні навички роботи з дітьми з інвалідністю, навчитися якісно та професійно надавати послуги, а також допомогти їм адаптуватися до повноцінного життя у суспільстві», – відзначила волонтер проекту, кандидат педагогічних наук, асистент Кафедри дошкільної та початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Анна Хіля.

За словами психолога проекту Олени Смірнової, за підсумками реалізації проекту «Покращення якості життя людей з інвалідністю шляхом захисту їх прав та надання соціальних послуг у Вінницькій області» буде проведено соціальний форум «Побачити цінність кожного». Окрім того, проект передбачає створення колекційної кімнати, розробку та видання спеціалізованого довідника по доступності, а також створення соціального відеоролику з тематики включення людей з інвалідністю до соціуму.

 

vin.gov.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA