ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:14

Понад 4 тисячам аліментникам-боржникам на Вінниччині заборонили сідати за кермо і виїжджати за кордон
Середа, 18 липня 2018, 15:03
На сьогоднішній день на Вінниччині нараховується 142 тисячі злісних неплатників аліментів. Усіх їх оголошено в розшук. Якщо ці люди не почнуть сумлінно сплачувати гроші своїм дітям на них, відповідно до нового пакету законів «Чужих дітей не буває», прийнятого на початку липня, їх очікують серйозні покарання, аж до тюремного ув’язнення.

Про те, які суворі санкції передбачено для неплатників аліментів розповів на своїй сторінці у facebook Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Отже, аліментникам варто узяти до уваги, наступне:

Підвищення мінімальної суми аліментів
Мінімальна сума аліментів для людини з достатнім заробітком збільшилася до 100 % прожиткового мінімуму (зараз це 1559/1944грн в залежності від віку дитини).

Відсотки за несплату
Якщо аліменти не сплачуються більше року, то їх розмір збільшується на 20%. Якщо заборгованість триває понад 2 роки – на 30%, понад 3 роки – на 50%.

Кримінальна відповідальність
Якщо боржник злісно ухиляється від суспільно-корисних робіт через несплату аліментів, він може сісти за грати на строк до 2 років.

Довідка для керівників
Українці, які хочуть посісти керівні посади на держслужбі, повинні будуть подавати довідку про те, що вони не мають боргів зі сплати аліментів більше 6 місяців.

Звільнення з роботи
Чиновники, які мають заборгованість із сплати аліментів більше 12 місяців, будуть звільнені з посади

Виїзд дитини за кордон
Той із батьків, з ким залишилась дитина, може без дозволу іншого вивезти її за кордон на навчання, лікування та відпочинок тощо на термін до місяця за умови надання побачень з дитиною іншому з батьків;

Якщо батько, з яким не живе дитина, не сплачує аліменти більше 4 місяців (3 місяців – якщо дитина хворіє), його дозвіл на виїзд дитини не потрібен навіть для подорожі терміном більше місяця.

Батькові, з яким дитина не живе, для поїздки з нею за кордон потрібно нотаріально завірена згода другого з батьків або рішення суду про дозвіл на виїзд дитини без згоди.

Окрім переліченого на злісних неплатників аліментів чекають й інші покарання. За даними ГУ юстиції у Вінницькій області до боржників застосовуються обмеження права виїзду за кордон, керування транспортними засобами, користування зброєю та полювання. Дані санкції на Вінниччині накладено на 4245 боржників. Також укладено понад 400 протоколів про вчинення боржниками адміністративних правопорушень. Судами Вінницької області застосовано до даної категорії боржників стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт.

vezha.vn.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA