ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:13

До Вінниці привезуть печатку князя Святослава Хороброго
Четвер, 19 липня 2018, 15:08

У суботу, 14 липня, о 13:00 у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентаційна виставка печатки князя Святослава Хороброго.

Про це повідомляє Вінницька організація Національного корпусу.

Артефакт що датується Х століттям, це особиста річ князя Святослава Ігоровича. На печатці зображений двозуб, який є прототипом українського тризуба. 30 років відтиск зберігався в приватній колекції у Москві, та завдячуючи ініціативі українських добровольців печатка повернулась до України.

Відкривати виставку та проводити презентаційну лекцію буде відомий історик та журналіст Олександр Алфьоров, керівник Громадської кампанії "Пам'ять Нації". Вхід на презентацію вільний.

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA