ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 21 лютого, 16:57

Дитячі таланти і краса: у Вінниці відбудеться фестиваль «Міні Міс та Міні Модель 2018»
П'ятниця, 20 липня 2018, 15:10

30 маленьких вінничанок вже на початку вересня зможуть позмагатися за корону переможниці та безліч вартісних подарунків.

Традиційно на початку осені у Вінниці розпочинається фестиваль краси та творчості  «Міні Міс та Міні Модель Вінниця». Цьогоріч конкурс  відбудеться вшосте другого вересня о 16.00 в театрі Садовського.

  • Це яскраве шоу, на якому маленькі вінничанки змагатимуться за почесні титули і корони у трьох вікових групах та гран-прі фестивалю. А переможниці конкурсу отримають унікальну можливість представляти наше місто на найбільш масштабних всеукраїнських і світових конкурсах краси, – говорять організатори.

Як розповіла Vежі організаторка конкурсу Ярослава Позднякова, попередні кастинги відбулися в червні і з 78 охочих дівчаток, журі відібрало 30 віком від 6 до 13 років. Також Ярослава додає, що цьогоріч багато учасниць буде саме в категорії Міні-модель.

 

У дівчаток буде два основних виходи, а конкурсантки у категорії Міні-міс матимуть ще й конкурс талантів.

Переможниці отримають путівку на відпочинок, ювелірні прикраси, публікації в модних глянцях та подарунки від партнерів. До речі, минулого року, подарунками для дівчаток була заставлена вся сцена театру.

 

На думку Ярослави, яка стала переможницею «Міс-Україна» у 2011 році, подібні конкурси можуть стати хорошим стартом для модельної кар’єри:

  • Це все індивідуальний підхід та аналіз для кожної дівчинки. Для когось це старт на шляху до модельної кар’єри (є конкретні приклади) і мова йде не лише про переможниць!

Через місяць в конкурсанток розпочнуться інтенсивні тренування з підготовки до основних виходів, дефіле, зйомка фото та відео, а також розважальна програма для дівчаток.

Цього року буде надзвичайно яскрава тема конкурсу, – інтригує організаторка, але деталі наразі не розповідає.

 

vezha.vn.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA